Soumrak PETek: Na scénu přicházejí SIGG láhve

Soumrak PETek: Na scénu přicházejí SIGG láhve

PET láhve jsou nedílnou součástí každodenní reality a v podstatě neustále se vedou diskuze o jejich škodlivosti vůči životnímu prostředí. Není se čemu divit, umělá hmota, z níž jsou vyrobeny, je sice recyklovatelná, zdaleka ne všechny PET láhve však putují do tříděného odpadu. A pokud ano, ani to není vždy zárukou recyklace. Chcete-li pít z ryze ekologických láhví, které nepostrádají styl a oplývají mnoha skvělými vlastnostmi, vyplatí se vsadit na alternativu od švýcarského výrobce SIGG. Láhve SIGG nejsou jen tak ledajaké a představují skvělý tip na praktický a přitom designově vyladěný dárek.

Ekologická alternativa PET láhví

Už máte po krk neustálého vyhazování PET láhví? Pokud ano, u švýcarského výrobce si jistě přijdete na své. SIGG láhve jsou zdravotně nezávadné, šetrné k životnímu prostředí a extrémně odolné proti pádu. Když vám nápoj dojde, můžete si jej jednoduše doplnit znovu, aniž byste se vystavovali zdravotním rizikům, které s sebou často nese opakované používání PET láhví.

Každý kus je originál

Láhev SIGG je skutečným designovým skvostem. Její neotřelý design zaujme již na první pohled. Navíc se vyrábí ve spoustě různých barevných variant, takže můžete vybrat ten pravý exemplář podle vašeho gusta. Základem každého modelu je bytelná a přitom absolutně lehká hliníková konstrukce. Kvalita Swiss Made je samozřejmostí. O tom, že budete mít opravdový umělecký kousek, svědčí i fakt, že některé modely vystavuje i newyorské Muzeum moderního umění. Z designově méně tradičních modelů jistě zaujmou variace Crazy Green, Bright Coral, Pop Arts a další.  

Multifunkční využití

Vzhledem ke svému atraktivnímu zevnějšku a výborným vlastnostem jsou SIGG láhve jako stvořené pro běžné každodenní použití. Minimální hmotnost společně v kombinaci se zmiňovanou odolností předurčují tento produkt pro využití v rámci nedílné výbavy pro horolezce a vyznavače jiných adrenalinových sportů. Chcete-li mít skvělého pomocníka, který vás nikdy nezklame a v němž může být jakýkoli nápoj, rozhodně volte tuto 100% recyklovatelnou variantu.

 

 Náš tip: Součástí sortimentu švýcarského výrobce SIGG jsou i designově dokonalé termosky, kterými potěšíte každého milovníka kávy či čaje. Termosky SIGG dokáží zachovat konstantní teplotu studených nápojů stejně dobře jako těch horkých.  

Editor review

PRAKTIČNOST
5/5
VZHLED
5/5
CENA
3/5

4.33

Good
4.33
Summary

Praktický dárek v mnoha designových variacích. Vhodný pro sportovní aktivity i každodenní použití.

You might also like

Outdoor 0 Comments

Svítilna LED LENSER®: Zažene temnotu kdykoli potřebujete

Kvalitní baterka by měla být k dispozici v každém domě. Nikdy nevíte, kdy vypadnou pojistky nebo dostanete chuť jít kutit do spoře osvětlené garáže. Po návratu z večerní pařby vás díky minisvítilně na

Outdoor 0 Comments

Isosteel: „Horké zůstane horké a studené zůstane studené“

Špičkové termoprodukty bez kompromisů. Termoska či termohrnek jsou skvělým doplňkem pro aktivní sportovce i příležitostné turisty.

Co by měl obsahovat dárkový balíček sportovní výživy

Kterak obdarovat sportovce? Vytvořte vlastní dárkový balíček produktů pro dodání energie!  Sportovně založení jedinci ke svému koníčku obvykle potřebují spoustu věcí, vhodným oblečením počínaje a speciálními hodinkami konče. Výběr dárku

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!