Sedací batoh Bagobago: Posaďte se kdekoliv

Sedací batoh Bagobago: Posaďte se kdekoliv

 Také jste se při dlouhé túře či jen při pěší cestě přes město zatoužili na chvíli posadit? Odpověď zní: Bagobago. Že vám to připadá jako nějaký domorodý jazyk? Ale kdepak, batoh Bagobago je český vynález. Stolička zakomponovaná v batohu poslouží rybářům, turistům, pejskařům i návštěvníkům hudebních akcí.

Unikátní batoh Bagobago můžete využít i při úmorném čekání na vlak.

Unikátní batoh Bagobago můžete využít i při úmorném čekání na vlak.

 Zlomená noha a následné bolesti při rehabilitačních procházkách přivedly podnikatele Romana Hudečka na nápad „přenosného sedátka“. Nosit skládací stoličku v batohu se ale neukázalo jako dobrý nápad – po použití si od ní ušpinil věci v batohu a ani vyndávání nešlo úplně lehce. Roman Hudeček a jeho tři synové Petr, Michal a Ondřej dali hlavy dohromady…a za pár měsíců byl na světě český patent – sedací batoh Bagobago se zakomponovanou stoličkou.

 Že před nimi už někdo vymyslel něco podobného? Jistě, existují podobné rybářské stoličky apod., ale všechno jsou to pevné konstrukce, tady jde o rozkládací stoličku uvnitř batohu. Pan Hudeček a jeho synové mysleli také na eleganci a vzhled výrobku.

 Stolička je vyrobena z pevné a zároveň lehké slitiny hliníku. Batoh nesmí být moc těžký, ale stolička má mít značnou nosnost – unese zhruba 130kilového člověka. Batoh přitom váží jen 400 gramů. Objem batohu je 22 litrů. Zároveň je batoh navržen tak, aby prošel jako příruční zavazadlo do letadla.

 Kdo ocení Bagobago nejvíc? Všichni, kdo se potřebují posadit na místech, kde to běžně není možné: na výletech, při sportu, ale také při výkonu svého povolání – elektrikáři, zeměměřiči, dělníci a další.

 Hudečkovi v minulosti úspěšně představili Bagobago na letních festivalech. Z řad návštěvníků hudebních akcí se rekrutuje spousta zákazníků – každý fanoušek se snaží ukořistit nejlepší místo vepředu, to je ovšem obvykle vykoupeno mnohahodinovým stáním před halou či stadionem. Bagobago je tak ideálním řešením pro tuto situaci.

Do batohu Bagobago se vejde vše potřebné.

Do batohu Bagobago se vejde vše potřebné.

 Bagobago ocení také fotografové, kteří si na batoh připevní desky, na které si pak stoupnou s vidinou lepšího záběru. Firma v současnosti vyvíjí verzi, která by uspokojila jejich potřeby.

 Podobně se Bagobago upravuje také pro pejskaře – díky ohlasům zákazníků budou Bagobago moci využít dokonce psi, kteří mají omezenou hybnost zadních nohou.

 O batohy Bagobago začíná být zájem i v zahraničí, výrobek se pomalu šíří do světa. Výrobu se ovšem stále daří udržet v ČR, takto to firma plánuje i nadále. V plánu jsou další varianty a barevné verze.

 

 Propagační video Bagobago aneb batoh Bagobago přímo v akci:

Bagobago skvěle poslouží v každé dlouhé frontě.

Bagobago skvěle poslouží v každé dlouhé frontě.

You might also like

Sportovní potřeby 0 Comments

Jak obdarovat běžce

Máte doma běžeckého nadšence a chcete mu udělat radost? Nebo, ještě lépe, bude slavit svátek či narozeniny a vy potřebujete tip na dárek pro něj? Tak to jste na správném místě.

Sportovní potřeby 0 Comments

Motokrosové helmy FOX Racing, v čem tkví kouzlo jednotlivých sérií?

Sportovní značka FOX existuje již od roku 1974 a za dobu své existence se specializovala na produkci špičkového oblečení pro adrenalinové sporty, jako například motokros, snowboard, skateboard, BMX a další.

Outdoor 0 Comments

Ohřívače rukou Zippo: Amerika v dlani

Celý svět zná společnost Zippo jako výrobce odolných zapalovačů a ohřívačů rukou, které oceníte zejména v nevlídném počasí v zimním období.  Historie společnosti Zippo Manufacturing Company se začala psát ve

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!