Legendární REMOSKA®. Připraví chutné pokrmy kdekoliv a za minimální cenu

Legendární REMOSKA®. Připraví chutné pokrmy kdekoliv a za minimální cenu

Pamatujete se z dětství na Remosku? Pokud jste pozorovali vaše rodiče při práci v kuchyni, tak určitě ano. Vždyť právě v ní se připravovalo velké množství pokrmů. V době po sametové revoluci její sláva do určité míry vyhasla, nicméně dnes se těší u všech generací znovu velké oblibě. Bohatá historie, která začíná již v roce 1957, se zúročila i v práci vývojářů a designérů, kteří v současnosti konstruují nejnovější modely elektrické pečící mísy REMOSKA®. Soustřeďme se tedy podrobněji na její největší výhody.

Levnější a úspornější

Elektrická pečící mísa REMOSKA® je mnohem levnější než mikrovlnná trouba, přičemž zvládne všechny typy úpravy jídla. Cenově začíná již na 3000 korunách. Kvalitní mikrovlnné trouby schopné i něčeho jiného než jen ohřevu pokrmů se přitom pohybují okolo 10 000 korun a výše. O mnoho úspornější je také provoz Remosky. Díky ní připravíte pokrmy až s 80% úsporou elektřiny. Jen pro ilustraci, kdyby 100 000 lidí používalo k pečení elektrickou pečící mísu REMOSKA® místo trouby, došlo by k úspoře 200 MW! V neposlední řadě ušetříte i čas, jelikož Remosku nebudete muset nijak obsluhovat. Díky minimálnímu příkonu není nutná regulace!

Připravte si kdekoliv cokoliv

Chcete si připravit něco dobrého na chatě, chalupě anebo jinde mimo domov? S Remoskou to není problém! Vařit, smažit i péct můžete při použití měniče 12 V nebo 24 V/220 V klidně i v osobních automobilech, karavanech či jiných vozidlech. Využít ji můžete při přípravě jakýchkoli jídel. Klasiku představuje dušení, smažení, ohřívání a rozpékání. Klidně si můžete i ugrilovat. Vynikající je na pečení sladkostí. Takové bábovky, buchty nebo koláče z Remosky jsou chuťově naprosto skvělé a nezapomenutelné.

Stravujte se zdravě

Jídla připravovaná v Remosce odpovídají zdravé výživě a můžete si je připravovat i při dietním režimu. Při dlouhém pečení neztrácejí šťavnatost a nedochází k jejich přespřílišnému vysušování vlivem vysokých teplot. Minimální jsou i ztráty vitamínů a jiných lidskému tělu prospěšných látek. Díky vysoce kvalitnímu materiálu Teflon® Classic od firmy DuPont není během přípravy jídel nezbytné používat větší množství tuku. Veškeré příslušenství a díly jsou vyráběny v České republice, takže koupí REMOSKY® navíc podpoříte českou ekonomiku.

Doporučujeme:

Designově vyladěná Remoska® R21TS ORIGINAL Teflon® Select Lavender Blue

Chcete-li mít doma opravdový originál a designový skvost, pak si vyberte elektrickou pečící mísu REMOSKA® ve variantě Select Lavender Blue z limitované řady. Mimo netradičního vzhledu v atraktivním barevném provedení nabízí víko i možnost položení na pracovní plochu topnou částí vzhůru. Základem mísy je hliník, jenž je potažen vícevrstvým nepřilnavým povrchovým materiálem Teflon®. Pro snadnou manipulaci jsou k pečící míse připevněna ucha z tepelně odolného plastu.

 

 

 

You might also like

Interiér 0 Comments

Moderní vícedílné obrazy: Originální, ručně malované

Unikátní dekorace do domácnosti? Moderní ručně malované obrazy dle vlastní představy Ručně malované obrazy patří bezpochyby k velice populárním oblastem uměleckého zaměření, jsou vyhledávány především pro svoji unikátnost a originalitu.

Praktické 0 Comments

Flash disk může být nejenom praktický, ale i originální

Doba, kdy byly hlavními přenositelnými médii diskety, CD, nebo také DVD disky, je už dávno pryč. Dnes dominují paměťové karty, ale hlavně flash disky. Ty se mohou stát oblíbeným dárkem

Praktické 0 Comments

Překvapte s důmyslnou Victorinox SwissCard

Není kreditka jako kreditka Často máme peněženku plnou debetních a kreditních karet, na kterých někdy není o moc víc, než jen hezký obrázek. Tahle karta je ale úplně jiná. I

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!