Legendární REMOSKA®. Připraví chutné pokrmy kdekoliv a za minimální cenu

Legendární REMOSKA®. Připraví chutné pokrmy kdekoliv a za minimální cenu

Pamatujete se z dětství na Remosku? Pokud jste pozorovali vaše rodiče při práci v kuchyni, tak určitě ano. Vždyť právě v ní se připravovalo velké množství pokrmů. V době po sametové revoluci její sláva do určité míry vyhasla, nicméně dnes se těší u všech generací znovu velké oblibě. Bohatá historie, která začíná již v roce 1957, se zúročila i v práci vývojářů a designérů, kteří v současnosti konstruují nejnovější modely elektrické pečící mísy REMOSKA®. Soustřeďme se tedy podrobněji na její největší výhody.

Levnější a úspornější

Elektrická pečící mísa REMOSKA® je mnohem levnější než mikrovlnná trouba, přičemž zvládne všechny typy úpravy jídla. Cenově začíná již na 3000 korunách. Kvalitní mikrovlnné trouby schopné i něčeho jiného než jen ohřevu pokrmů se přitom pohybují okolo 10 000 korun a výše. O mnoho úspornější je také provoz Remosky. Díky ní připravíte pokrmy až s 80% úsporou elektřiny. Jen pro ilustraci, kdyby 100 000 lidí používalo k pečení elektrickou pečící mísu REMOSKA® místo trouby, došlo by k úspoře 200 MW! V neposlední řadě ušetříte i čas, jelikož Remosku nebudete muset nijak obsluhovat. Díky minimálnímu příkonu není nutná regulace!

Připravte si kdekoliv cokoliv

Chcete si připravit něco dobrého na chatě, chalupě anebo jinde mimo domov? S Remoskou to není problém! Vařit, smažit i péct můžete při použití měniče 12 V nebo 24 V/220 V klidně i v osobních automobilech, karavanech či jiných vozidlech. Využít ji můžete při přípravě jakýchkoli jídel. Klasiku představuje dušení, smažení, ohřívání a rozpékání. Klidně si můžete i ugrilovat. Vynikající je na pečení sladkostí. Takové bábovky, buchty nebo koláče z Remosky jsou chuťově naprosto skvělé a nezapomenutelné.

Stravujte se zdravě

Jídla připravovaná v Remosce odpovídají zdravé výživě a můžete si je připravovat i při dietním režimu. Při dlouhém pečení neztrácejí šťavnatost a nedochází k jejich přespřílišnému vysušování vlivem vysokých teplot. Minimální jsou i ztráty vitamínů a jiných lidskému tělu prospěšných látek. Díky vysoce kvalitnímu materiálu Teflon® Classic od firmy DuPont není během přípravy jídel nezbytné používat větší množství tuku. Veškeré příslušenství a díly jsou vyráběny v České republice, takže koupí REMOSKY® navíc podpoříte českou ekonomiku.

Doporučujeme:

Designově vyladěná Remoska® R21TS ORIGINAL Teflon® Select Lavender Blue

Chcete-li mít doma opravdový originál a designový skvost, pak si vyberte elektrickou pečící mísu REMOSKA® ve variantě Select Lavender Blue z limitované řady. Mimo netradičního vzhledu v atraktivním barevném provedení nabízí víko i možnost položení na pracovní plochu topnou částí vzhůru. Základem mísy je hliník, jenž je potažen vícevrstvým nepřilnavým povrchovým materiálem Teflon®. Pro snadnou manipulaci jsou k pečící míse připevněna ucha z tepelně odolného plastu.

 

 

 

You might also like

Praktické 0 Comments

Halasný dříč s neutěšeným osudem: Budík

Když funguje, tak na něj nadávají. Když nefunguje, tak na něj nadávají ještě víc. Víte, kdo má tak nevděčný úděl? Chcete věnovat praktický dárek a zároveň se každé ráno připomenout

Praktické 0 Comments

Domácí vinotéka: Optimální skladování vína přímo u vás doma

Leckdy říkáváme o někom pochvalně: „Ten zraje jako víno“. A máme tím na mysli, že dotyčný s přibývajícím věkem vypadá stále lépe. Jenže s vínem to není tak jednoduché, ke zdárnému

Praktické 0 Comments

Miniseriál: Fenomén Leatherman (část II.)

Představujeme Leatherman Wave – absolutní bestseller z produkce společnosti Leatherman Multifunkční nástroj Leatherman Wave byl poprvé představen veřejnosti v roce 1998. Rázem si získal širokou oblibu a stal se nejprodávanějším nástrojem od

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!