Kouzelné proutí: Proutěný koš 5x jinak

Kouzelné proutí: Proutěný koš 5x jinak

Dostat košem nikdo nechce, dostat koš od JIPRA si přeje každý! Že nevíte, oč tu běží? Přinášíme vám pár báječných tipů na dárky z proutí, které jsou vzhledově dokonalé, zcela nadčasové a navýsost praktické.

Popularita proutěného zboží stále neutichá. A to ani přesto, že modernímu bytovému designu dnes nezřídka vévodí chladné duo: sklo a kov. Vhodně použité proutěné doplňky dokáží naopak zútulnit interiér a dodat mu ten správný šmrnc jako máloco jiného. Mnozí z nás preferují drobné ozdobné dekorace nebo malé zásuvky z proutí, jiní sází rovnou na proutěný nábytek.

Košíkářství je tradiční řemeslo, staré tisíce let. Osvědčené postupy jsou výchozí i pro současnou výrobu společnosti JIPRO, která nabízí široký sortiment proutěných výrobků. Ty jsou vyráběny klasicky ručně. Kromě stálé nabídky proutěného zboží různého typu nabízí JIPRO v e-shopu prouti.cz i výrobu na zakázku. Můžete si tak nechat uplést na míru takřka cokoli, od proutěného šuplíku po pelíšek pro psa.

Nespornou výhodou proutěných produktů je lehkost a tedy i snadná manipulace s nimi, stejně jako vzdušnost, oceňovaná zejména v kuchyni a při uchovávání některých druhů potravin. V našem výběru jsme se tentokrát zaměřili na drobnější praktické předměty z proutí, které jsou zároveň vysoce dekorativní: proutěné koše s různým zaměřením.

 

Dárkový koš

Chcete darovat opravdovou klasiku? Pak sáhněte po dárkovém proutěném koši! Můžete vybrat takový, který vám bude nejvíce vyhovovat tvarem, velikostí i barvou. Záleží i na tom, co v něm hodláte darovat. Budou to ty nejlepší delikatesy, které obdarovávaný zbožňuje, šikovně naaranžované kvítí pro romantickou dámu nebo snad něco úplně jiného? To už záleží jenom na vás.

Piknikový košPiknikový koš

Víte, co je pojítkem pro dobré jídlo, krásné venkovní prostředí a váš volný víkend ve velkolepém stylu? Piknikový koš, do kterého se vejdou všechny nachystané dobroty. Vaše drahá polovička už nemusí jenom zasněně sledovat filmové scény o hodování kdesi na louce. Vyberte piknikový koš, jenž bude nejlépe odpovídat vašim potřebám. V nabídce jsou i varianty, do kterých se pohodlně vejde několik lahví lahodného vína.

Nákupní koš

Než se na piknik vydáte, budete muset potraviny na něj nakoupit a dopravit domů. Dejte sbohem neforemným igelitkám, v nichž se váš nákup mele sem a tam na všechny strany. Vydejte se na nákup s nákupním košem z proutí. Potrpí-li si vaše žena na elegantní vzhled za každých okolností, jistě už bez něj do obchodu nikdy nevyrazí. S nákupním košem bude totiž vypadat chic i u regálu prachobyčejného supermarketu.

Koš naKoš na kolo kolo

Vhodnou alternativu klasického nákupního koše, jež potěší zejména cyklisty, představuje proutěný koš na kolo. Tento chytrý vynález se opět dostává do módy. A není divu – i v tomto případě je na výběr z několika tvarů, barev a forem provedení, navíc můžete volit ze dvou základních velikostí. Koš získá ohlas zejména na dámském kole do města a poslouží dobře nejen uprostřed léta.

Koš na houby

Prakticky založeného oslavence jistě potěší dostatečně velký koš na houby. Když k němu navíc přidáte fešný houbařský nožík, efekt bude dokonalý. Pro samé sucho není úroda hub nic moc? Nevadí, mimo houbařskou sezónu lze koš využít na leccos jiného, třeba na oblíbené ovoce, klubka vlny nebo cokoli si hrdý vlastník koše zamane.

Ilustrační fotografie: Společnost JIPRO, www.prouti.cz

 

Koš na kolo

You might also like

Drobnosti a pozornosti 0 Comments

Dýmka jako dárek

Krakonoš i Sherlock Holmes by zavrněli blahem… Dýmka není jen tak obyčejný nástroj pro kuřáky. Je to důmyslný skvost, malé umělecké dílko a šikovná věcička v jednom. Pravý fajnšmekr si svou

Delikatesy a nápoje 0 Comments

Koňaková alchymie

Láhev dobrého alkoholu je klasickým a osvědčeným dárkem. Koňak prvotřídní jakosti je přímo luxusní pozorností, kterou obdarovaný ocení dvojnásob. Koňak (z francouzského „cognac“) je jedním z celosvětově nejpopulárnějších druhů brandy.

Drobnosti a pozornosti 0 Comments

Lovemusic – značka Vašeho srdce

Hranaté srdíčko jako symbol a motto „Lovemusic – značka tvého srdce“. Lovemusic má opravdu velkou šanci stát se značkou Vašeho srdce. Veselé doplňky nejen pro milovníky hudby vás překvapí i

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!