Návody na dárky jednoduše a hladce, obrace, hladce, obrace…

Návody na dárky jednoduše a hladce, obrace, hladce, obrace…

Nepleťte si oka s očky a upleťte neopakovatelný dárek

Chtěli byste obdarovat nejmenšího člena rodiny hřejivým dárkem? Zachumlaný až po uši jistě ocení, že je DEKA DO KOČÁRKU ručně pletená a ani trochu šizená. Vzor i volba příze je zanechána vaší fantazii, z materiálu se osvědčuje například kombinace akrylu a vlny.

Usínat tak s vaším dárkem pod hlavou. Kdo by si nepřál, aby mohl jeho dárek těšit každý den. A přitom je to tak jednoduché. Darujte svému drahému blízkému PLETENÝ POLŠTÁŘ a budete mít jistotu, že na vás bude vzpomínat opravdu každý den, respektive každou noc.

Především ženy pravděpodobně zajásají při pohledu na novou tašku, která jim byla právě věnována. O kolik větší radost pravděpodobně budou mít, když jim prozradíte, že KABELKA, kterou zrovna dostaly, je přímo z vaší dílny.

 

Háčkovaný dárek nemá háček

Nejednomu elegánovi padne jako ulitý HÁČKOVANÝ MOTÝLEK. Ano, chce to trochu odvahy a kuráže, vyrazit do ulic s tímto neotřelým originálem, ale výsledek se dostaví brzy. Uvidíte!

Takzvanou vyšší dívčí mohou představovat PAPUČKY DO STUDENÝCH VEČERŮ, na jejichž uháčkování už to chce pár hodin praxe. Tuto domácí pohodlnou obuv lze samozřejmě vyrobit v pánské i dámské verzi, zahřejí v obou případech.

Pan Chobot či Sloňák. Váš ručně háčkovaný slon se může jmenovat jakkoliv budete chtít. Bude totiž jediný na světě a jako takový si zaslouží originální jméno. Každou ratolest těší roztomilé dárky, zvláště, jsou-li vyrobené vlastnoručně a s láskou. Na brzké uháčkování se těší SLON.

 

Bez jehlic?

Nejste si jistí, jestli je háčkování a pletení pro vás, ale přesto byste chtěli vlastnoručně vyrobit dar všech darů pro svého drahého oslavence? Zkuste se pustit do šály, ke které nepotřebujete ani háček ani jehlice. Bude vám stačit příze a dvě vlastní ruce. ŠÁLA HOTOVÁ ZA 3, 2, 1. TEĎ!

Pokud vám zní návod: 2x hladce, nahodit, sejmout, 4x obrace, jako bojový pokyn, a ne návod na příjemně strávený podvečer, je čas, prozradit vám adresu na záchrannou stanici. KURZY PRO ZAČÍNAJÍCÍ pletařky a háčkařky můžete stejně jako kurzy šití a vaření najít v téměř každém větším městě.

Ilustrační foto: Pletení

 

You might also like

Zdraví a krása 0 Comments

Aby byla chic…oblečení jako dárek pro ženu

Vánoce, Vánoce přicházejí, co jenom koupit slečně/paní/dámě za dárek? Takové myšlenky se honí hlavou před Vánoci nejspíš i vám. Náhle vás napadne troufalá idea. A co něco na sebe? Vydáte

Doplňky 0 Comments

Doplňky – proč jsou tak důležité?

Máte někdy pocit, že i když jste se perfektně oblékli, upravili a ve vaší tašce či kapse se nachází vše, co nezbytně potřebujete, pořád to nějak není ono? Doplňky. Ty většinou

Zdraví a krása 0 Comments

Malý velký dárek? Korálky! Objevte jejich kouzlo

Spousta barev, že by i duha záviděla, občas též třpyt a lesk. Jedny velké, druhé menší, třetí tak malinké, že uchopit je mezi prsty vyžaduje notnou dávku trpělivosti. O čemže

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!