Návody na dárky jednoduše a hladce, obrace, hladce, obrace…

Návody na dárky jednoduše a hladce, obrace, hladce, obrace…

Nepleťte si oka s očky a upleťte neopakovatelný dárek

Chtěli byste obdarovat nejmenšího člena rodiny hřejivým dárkem? Zachumlaný až po uši jistě ocení, že je DEKA DO KOČÁRKU ručně pletená a ani trochu šizená. Vzor i volba příze je zanechána vaší fantazii, z materiálu se osvědčuje například kombinace akrylu a vlny.

Usínat tak s vaším dárkem pod hlavou. Kdo by si nepřál, aby mohl jeho dárek těšit každý den. A přitom je to tak jednoduché. Darujte svému drahému blízkému PLETENÝ POLŠTÁŘ a budete mít jistotu, že na vás bude vzpomínat opravdu každý den, respektive každou noc.

Především ženy pravděpodobně zajásají při pohledu na novou tašku, která jim byla právě věnována. O kolik větší radost pravděpodobně budou mít, když jim prozradíte, že KABELKA, kterou zrovna dostaly, je přímo z vaší dílny.

 

Háčkovaný dárek nemá háček

Nejednomu elegánovi padne jako ulitý HÁČKOVANÝ MOTÝLEK. Ano, chce to trochu odvahy a kuráže, vyrazit do ulic s tímto neotřelým originálem, ale výsledek se dostaví brzy. Uvidíte!

Takzvanou vyšší dívčí mohou představovat PAPUČKY DO STUDENÝCH VEČERŮ, na jejichž uháčkování už to chce pár hodin praxe. Tuto domácí pohodlnou obuv lze samozřejmě vyrobit v pánské i dámské verzi, zahřejí v obou případech.

Pan Chobot či Sloňák. Váš ručně háčkovaný slon se může jmenovat jakkoliv budete chtít. Bude totiž jediný na světě a jako takový si zaslouží originální jméno. Každou ratolest těší roztomilé dárky, zvláště, jsou-li vyrobené vlastnoručně a s láskou. Na brzké uháčkování se těší SLON.

 

Bez jehlic?

Nejste si jistí, jestli je háčkování a pletení pro vás, ale přesto byste chtěli vlastnoručně vyrobit dar všech darů pro svého drahého oslavence? Zkuste se pustit do šály, ke které nepotřebujete ani háček ani jehlice. Bude vám stačit příze a dvě vlastní ruce. ŠÁLA HOTOVÁ ZA 3, 2, 1. TEĎ!

Pokud vám zní návod: 2x hladce, nahodit, sejmout, 4x obrace, jako bojový pokyn, a ne návod na příjemně strávený podvečer, je čas, prozradit vám adresu na záchrannou stanici. KURZY PRO ZAČÍNAJÍCÍ pletařky a háčkařky můžete stejně jako kurzy šití a vaření najít v téměř každém větším městě.

Ilustrační foto: Pletení

 

You might also like

Zdraví a krása 0 Comments

Med: Sladké pohlazení, které hojí a uzdravuje

Vzpomínáte na titulní postavičku z animovaného seriálu „Včelka Mája a její příběhy“? Děj seriálu, jehož výroba probíhala až v dalekém Japonsku, byl inspirován knihou od německého autora Waldemara Bonselse. Knižní předloha

Zdraví a krása 0 Comments

Polemika: Cstring jako sexy dárek pro dokonalejší opálení?

Léto ještě zdaleka nekončí a kýžený ideál mnohých žen v podobě svůdně opáleného těla je tak stále na dosah. Bílá místa v partiích, kde citlivé části těla při vystavení kůže vstříc slunečním

Zdraví a krása 0 Comments

Když příroda léčí: Rakytník

Půvabný, opadavý okrasný keř, nazývaný také citroník severu…Ještě tápete? Řeč je o rakytníku. Rakytník je nejen krásný na pohled. Jeho listy a hlavně plody mají nedocenitelné blahodárné účinky pro naše

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!