Z cesty! Nejdivnější dárky století přicházejí…

Z cesty! Nejdivnější dárky století přicházejí…

Milujeme nakupování, dostávání i samotné darování dárků. Ten opojný pocit, když si milovaný člověk rozbaluje drobnost, kterou jsme mu s vypětím všech sil sháněli a teď se trochu bojíme, jestli se mu bude líbit. Většinou líbí. Existuje však skupina dárků, která se snad nemůže líbit nikomu, protože jsou to nejzbytečnější, nejškaredější nebo nejdivnější dárky století… Pojďme se na ně podívat!

 Milujeme praktické dary

Doby neforemných pyžam a látkových kapesníků, tvářících se jako dárky pod stromečkem, jsou snad už definitivně pryč, přesto máme mnozí neustálou potřebu obdarovávat své blízké praktickými potřebami, od hygieny až po oblíbené kuchyňské spotřebiče „pro maminku“. Pokud byste se toužili vzdát nutnosti dávat praktické dárky, můžete se inspirovat brýlemi, které jsou zcela bez praktického využití. A pokud se vám zdá, že by snad mohly oddělovat jednotlivá piva na stole, nemohly. Kdo si dá na pivní láhev barevné silikonové brýle?

Kdo hledá, najde. Mezi stupni vítězů se v kategorii „připadalo mi to vtipné, ale asi je to na nic“ umístily také malé loutky dlaní, které si můžete navléct na jednotlivé prsty. Přestože konkurence byla veliká, koupit si pět dlaní na jednu ruku je prostě podle nás vyšší dívčí ve škole nakupování zbytečných dárků.

 Když se romantika přežene

Vymyslet partnerovi či partnerce hezký a romantický dárek bývá složitým úkolem. Snažíme se být jedineční a druhého překvapit, ale i originalita má své meze a daleko, předaleko za nimi je uložen tento módní kostýmek. Možná vás také napadá ta jediná otázka: proč??? A nad tou můžete dumat, zatímco budete vybírat jedinečné, hezké a především romantické dárky svým partnerům a partnerkám.

 Nebo (ne)dostanete nic

Poslední variantou, jak obdarovaného naštvat, případně ho alespoň dokonale zmást, je nedarovat mu nic. Nebo v tomto případě spíše naopak, darovat mu nic. Také jsme si doposud mysleli, že se nic dá pouze nedarovat? Omyl je pravdou, bussiness se dá založit i na prodeji ničeho. Důkaz místo slibů hledejte zde. Snad tam to nic doopravdy je.

You might also like

Květiny 0 Comments

Fíkus kontra maranta. Tak která z nich to bude?

Většinou nás okrasné rostliny nejvíce okouzlí svými květy. Mnohé pokojovky ale dlouhodobě vévodí žebříčkům oblíbenosti v našich domácnostech, aniž by disponovaly nápadným květenstvím. Tyto rostliny vděčí za svoji obrovskou popularitu a

Drobnosti a pozornosti 0 Comments

Dýmka jako dárek

Krakonoš i Sherlock Holmes by zavrněli blahem… Dýmka není jen tak obyčejný nástroj pro kuřáky. Je to důmyslný skvost, malé umělecké dílko a šikovná věcička v jednom. Pravý fajnšmekr si svou

Různé 0 Comments

Do školy zvesela a bezpečně. Dárky nejen pro prvňáky

Nabídka obchodních řetězců připomíná blížící se začátek nového školního roku. Velká část prázdnin je už zkrátka za námi. Pokud máte doma natěšeného prvňáčka, jistě ho potěšíte praktickým dárkem v podobě školního

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!