Z cesty! Nejdivnější dárky století přicházejí…

Z cesty! Nejdivnější dárky století přicházejí…

Milujeme nakupování, dostávání i samotné darování dárků. Ten opojný pocit, když si milovaný člověk rozbaluje drobnost, kterou jsme mu s vypětím všech sil sháněli a teď se trochu bojíme, jestli se mu bude líbit. Většinou líbí. Existuje však skupina dárků, která se snad nemůže líbit nikomu, protože jsou to nejzbytečnější, nejškaredější nebo nejdivnější dárky století… Pojďme se na ně podívat!

 Milujeme praktické dary

Doby neforemných pyžam a látkových kapesníků, tvářících se jako dárky pod stromečkem, jsou snad už definitivně pryč, přesto máme mnozí neustálou potřebu obdarovávat své blízké praktickými potřebami, od hygieny až po oblíbené kuchyňské spotřebiče „pro maminku“. Pokud byste se toužili vzdát nutnosti dávat praktické dárky, můžete se inspirovat brýlemi, které jsou zcela bez praktického využití. A pokud se vám zdá, že by snad mohly oddělovat jednotlivá piva na stole, nemohly. Kdo si dá na pivní láhev barevné silikonové brýle?

Kdo hledá, najde. Mezi stupni vítězů se v kategorii „připadalo mi to vtipné, ale asi je to na nic“ umístily také malé loutky dlaní, které si můžete navléct na jednotlivé prsty. Přestože konkurence byla veliká, koupit si pět dlaní na jednu ruku je prostě podle nás vyšší dívčí ve škole nakupování zbytečných dárků.

 Když se romantika přežene

Vymyslet partnerovi či partnerce hezký a romantický dárek bývá složitým úkolem. Snažíme se být jedineční a druhého překvapit, ale i originalita má své meze a daleko, předaleko za nimi je uložen tento módní kostýmek. Možná vás také napadá ta jediná otázka: proč??? A nad tou můžete dumat, zatímco budete vybírat jedinečné, hezké a především romantické dárky svým partnerům a partnerkám.

 Nebo (ne)dostanete nic

Poslední variantou, jak obdarovaného naštvat, případně ho alespoň dokonale zmást, je nedarovat mu nic. Nebo v tomto případě spíše naopak, darovat mu nic. Také jsme si doposud mysleli, že se nic dá pouze nedarovat? Omyl je pravdou, bussiness se dá založit i na prodeji ničeho. Důkaz místo slibů hledejte zde. Snad tam to nic doopravdy je.

You might also like

Různé 0 Comments

CEWE FOTOKNIHA: Zalistujte vzpomínkami

Dnešní doba nabízí možnosti zpracování fotografií v opravdu vysoké kvalitě a profesionálním vzhledu. Originálním dárkem může být tzv. fotokniha, moderní verze fotoalba.  Nejspíš máte plný Facebook fotek, možná také uchováváte

Drobnosti a pozornosti 0 Comments

Jablečná rapsodie chuti

Papája, liči, kumquat, mango, fíky, datle ba i ananas….exotické ovoce má v našich očích většinou status něčeho trochu zvláštního. Ale jablko? Pro mnohé z nás je až příliš fádní a obyčejné. Není

Drobnosti a pozornosti 0 Comments

Dýmka jako dárek

Krakonoš i Sherlock Holmes by zavrněli blahem… Dýmka není jen tak obyčejný nástroj pro kuřáky. Je to důmyslný skvost, malé umělecké dílko a šikovná věcička v jednom. Pravý fajnšmekr si svou

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!