Lovemusic – značka Vašeho srdce

Lovemusic – značka Vašeho srdce

Hranaté srdíčko jako symbol a motto „Lovemusic – značka tvého srdce“. Lovemusic má opravdu velkou šanci stát se značkou Vašeho srdce. Veselé doplňky nejen pro milovníky hudby vás překvapí i zaujmou.

Na začátku byla láska (tedy love) zakladatelů značky – Zbyňka Hanko a Katky Pletichové. Slovo „music“ se do názvu dostalo díky tomu, že společně prodávali po hudebních festivalech doplňky…které ovšem navrhoval někdo jiný. Oni však zatoužili i po vlastních produktech. Začínali s pěnovými náušnicemi, až se dostali i k vlastním tričkům. Ta byla vždy potištěná nějakou hláškou, kterou vymysleli či jim ji někdo poradil. A obojí mělo úspěch. Inspirovalo je vše, co bylo kolem nich. Definitivně se prosadili po veletrhu CODE:MODE v Praze, kde zaznamenali velký prodejní úspěch. Dokonce zorganizovali vlastní módní veletrh. Na hudební festivaly však nezanevřeli. Návštěvníci letošních Colours Of Ostrava, Masters Of Rock (Vizovice) či Fingers Up (Mohelnice) je mohli potkat v areálu, samozřejmě s nabídkou výrobků.

Lovemusic nabízí šperky (náušnice, čelenky, náhrdelníky a přívěsky, brože, náramky, sady šperků), peněženky, opasky a jiné módní doplňky, ale také diáře a zápisníky, nástěnné hodiny, plakáty a samolepky…je toho tolik, že je opravdu nejlepší zabrousit na jejich web lovemusic.cz a vybrat si, co se vám bude nejvíce líbit. Nedávná speciální edice výrobků nese název Doba vinylová, neboť se k jejich výrobě částečně využilo starých gramodesek jako formy recyklace, velký výběr na vás čeká i v sekci tašky a kabelky. Pokud jste vášnivými hráči dámy a hráli byste nejradši i ve vlaku, venku na trávě či například v čekárně u lékaře, jen vás nebaví tahat s sebou všude běžnou šachovnici, pak doporučujeme právě tu plátěnou s potiskem hracího pole:-). Součástí tašky je 8+8 hracích figurek v pytlíčku připevněném zevnitř k tašce knoflíkem.

 

Možná vás potěší, že u Lovemusic lze nechat vyrobit doplňky i dle vlastního návrhu. Lovemusic nabízí také dárkové poukazy v rozličné finanční hodnotě.

Na webu lovemusic.cz najdete pod odkazem Look 4 Style též blog, na kterém si můžete přečíst různé příspěvky. Třeba ty nejnovější o výpravě do Mongolska.

Obrázková galerie: Lovemusic

Video: Youtube, Lovemusic

You might also like

Květiny 0 Comments

Orchideje, něžné krásky z deštných pralesů

Orchideje jsou květiny, které dokáží svému majiteli dělat radost mnoho let a za správnou péči se mu každý rok odvděčí nádhernými květy, jež rostlinu zdobí i několik měsíců. Rozhodujícím krokem je přitom samotná

Různé 0 Comments

Vyražte na kolaudaci s grácií

V dávných a dávných dobách by si při sestěhování partnerů udělala čas celá vesnice, nejspíše by společně přenesli ženinu garderóbu a se šťastným majitelem domu by si sousedé dali po štamprli.

Drobnosti a pozornosti 0 Comments

Darujte radost na druhou, tedy R²

Svetr se sobem a pruhovaná šála – evergreeny, které jistě naše blízké dokonale zahřejí na těle. Co když ale hledáme dárek, který zahřeje také uvnitř, a to rovnou několikanásobně? Dobročinné

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!