Svítilna LED LENSER®: Zažene temnotu kdykoli potřebujete

Svítilna LED LENSER®: Zažene temnotu kdykoli potřebujete

Kvalitní baterka by měla být k dispozici v každém domě. Nikdy nevíte, kdy vypadnou pojistky nebo dostanete chuť jít kutit do spoře osvětlené garáže. Po návratu z večerní pařby vás díky minisvítilně na klíčích nepřekvapí přítmí u zámku domovních dveří. A na každém výletě pěšmo či na kole budete mít s adekvátní svítilnou jistotu, že uvidíte pod nohy nebo na silnici i v případě, že se výprava protáhne do pozdních nočních hodin.

Víte, kdo stojí za výrobou světově proslulých svítilen LED LENSER®, jež se vyznačují skvělým designem, prvotřídní kvalitou, nadprůměrnou svítivostí a mnoha ojedinělými funkcemi? Německá firma Zweibrüder Optoelectronics, která v loňském roce oslavila dvacet let svojí existence. Počátky fungování firmy byly ovšem krušné. Zakladatelé Zweibrüder Optoelectronics, bratři Opolkovi, měli k dispozici jen obyčejný papír a zastaralý počítač. Jejich nápady byly ale natolik výjimečné, že ruku v ruce s vytrvalou pílí zajistily firmě Zweibrüder Optoelectronics postupný rozmach a růst. V současné době se jedná o naprostou špičku v oboru.

Také v autě se vyplatí mít vždy při ruce spolehlivou svítilnu.

Také v autě se vyplatí mít vždy při ruce spolehlivou svítilnu.

Svítilny LED LENSER® jsou hojně využívány nejen v domácnostech. Patří i do výbavy profesionálních složek, včetně policie a armády. Pro běžné každodenní použití byla vytvořena například cenově aktraktivní série Hobby, která obsahuje několik univerzálních modelů, jež disponují malou velikostí a vysokým výkonem. Kdykoli při ruce jsou i miniaturní baterky LED LENSER® ze série Klíčenky. Nenechte se zmást jejich zanedbatelnými rozměry, oproti konkurenčním produktům jsou tito drobečci schopni poskytnout nadprůměrně silné světlo.

Minisvítilna LED LENSER® V8 získala řadu ocenění v oblasti designu. Tento stříbrně zbarvený model z eloxovaného hliníku je tak malý, že se vejde na kroužek na klíče. Dosvit svítilny je přitom až 16 metrů a síla světelného toku 12 lumenů.

Minisvítilna LED LENSER® V8 získala řadu ocenění v oblasti designu. Tento stříbrně zbarvený model z eloxovaného hliníku je tak malý, že se vejde na kroužek na klíče. Dosvit svítilny je přitom až 16 metrů a síla světelného toku 12 lumenů.

Designově povedené modely nabízí série Profi. Součástí elegantních svítilen LED LENSER® Profi je pochopitelně i patentovaný Advanced Focus System. Ten umožňuje plynulý přechod z širokého homogenního kužele osvětlení k ostrému paprsku světla, jenž dosvítí na velmi dlouhou vzdálenost. Tato techonologie představuje pro firmu Zweibrüder Optoelectronics dosud největší želízko v ohni.

Technologicky dokonalé jsou taktéž Programovatelné svítilny ze série M. Pro nejnáročnější zákazníky toužící po neuvěřitelně silném osvětlení jsou připraveny svítilny s příznačným názvem eXtreme. Není divu, že je používají i hasiči a záchranáři. Nejen pro profesionální využití jsou vhodné série Taktických svítilen a svítilny LED LENSER® Army.

Aktivní sportovci a outdooroví nadšenci si jistě vyberou některý z unikátních modelů čelovek, kterých LED LENSER® nabízí úctyhodně velké množství. Všechny modely byly přitom vyvíjeny s maximální pečlivostí a obsahují různé funkce, jež uspokojí každého uživatele. Čelovky jsou řazeny do tří sérií (SEO, NEO a H série). Čelovky LED LENSER® z H série zvítězily v německém nezávislém testu spotřebitelů, za absolutní jedničku byly označeny i v rámci interního testu německých ozbrojených složek. Sportovním uživatelům přesně na míru jsou vyvíjeny taktéž svítilny ze série Cyklistické a Potápěčské. V terénu se výborně uplatní extra odolné Polykarbonátové svítilny ze série L, jež se vyznačují sympaticky malou hmotností.

 

You might also like

Výživa pro sportovce 0 Comments

Co by měl obsahovat dárkový balíček sportovní výživy

Kterak obdarovat sportovce? Vytvořte vlastní dárkový balíček produktů pro dodání energie!  Sportovně založení jedinci ke svému koníčku obvykle potřebují spoustu věcí, vhodným oblečením počínaje a speciálními hodinkami konče. Výběr dárku

Sportovní aktivity a tanec 0 Comments

Což takhle si trochu trsnout? Zavlňte se ve víru tance!

Chcete věnovat nezapomenutelný zážitek, nové dovednosti, pohyb pro zdraví, radostnou euforii a kdo ví, možná i nové přátelství? V Centru tance jste na správné adrese.  Tanec má velmi starobylý původ

Turistika – aktivita vhodná pro všechny generace

Turistika je oblíbenou kratochvílí a koníčkem mnohých z nás. Zhusta se toto slůvko objevuje v kolonce různých formulářů a anket, kde se autoři tážou účastníků, jak dotyční tráví volný čas. Také seznamujeme-li

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!