Svítilna LED LENSER®: Zažene temnotu kdykoli potřebujete

Svítilna LED LENSER®: Zažene temnotu kdykoli potřebujete

Kvalitní baterka by měla být k dispozici v každém domě. Nikdy nevíte, kdy vypadnou pojistky nebo dostanete chuť jít kutit do spoře osvětlené garáže. Po návratu z večerní pařby vás díky minisvítilně na klíčích nepřekvapí přítmí u zámku domovních dveří. A na každém výletě pěšmo či na kole budete mít s adekvátní svítilnou jistotu, že uvidíte pod nohy nebo na silnici i v případě, že se výprava protáhne do pozdních nočních hodin.

Víte, kdo stojí za výrobou světově proslulých svítilen LED LENSER®, jež se vyznačují skvělým designem, prvotřídní kvalitou, nadprůměrnou svítivostí a mnoha ojedinělými funkcemi? Německá firma Zweibrüder Optoelectronics, která v loňském roce oslavila dvacet let svojí existence. Počátky fungování firmy byly ovšem krušné. Zakladatelé Zweibrüder Optoelectronics, bratři Opolkovi, měli k dispozici jen obyčejný papír a zastaralý počítač. Jejich nápady byly ale natolik výjimečné, že ruku v ruce s vytrvalou pílí zajistily firmě Zweibrüder Optoelectronics postupný rozmach a růst. V současné době se jedná o naprostou špičku v oboru.

Také v autě se vyplatí mít vždy při ruce spolehlivou svítilnu.

Také v autě se vyplatí mít vždy při ruce spolehlivou svítilnu.

Svítilny LED LENSER® jsou hojně využívány nejen v domácnostech. Patří i do výbavy profesionálních složek, včetně policie a armády. Pro běžné každodenní použití byla vytvořena například cenově aktraktivní série Hobby, která obsahuje několik univerzálních modelů, jež disponují malou velikostí a vysokým výkonem. Kdykoli při ruce jsou i miniaturní baterky LED LENSER® ze série Klíčenky. Nenechte se zmást jejich zanedbatelnými rozměry, oproti konkurenčním produktům jsou tito drobečci schopni poskytnout nadprůměrně silné světlo.

Minisvítilna LED LENSER® V8 získala řadu ocenění v oblasti designu. Tento stříbrně zbarvený model z eloxovaného hliníku je tak malý, že se vejde na kroužek na klíče. Dosvit svítilny je přitom až 16 metrů a síla světelného toku 12 lumenů.

Minisvítilna LED LENSER® V8 získala řadu ocenění v oblasti designu. Tento stříbrně zbarvený model z eloxovaného hliníku je tak malý, že se vejde na kroužek na klíče. Dosvit svítilny je přitom až 16 metrů a síla světelného toku 12 lumenů.

Designově povedené modely nabízí série Profi. Součástí elegantních svítilen LED LENSER® Profi je pochopitelně i patentovaný Advanced Focus System. Ten umožňuje plynulý přechod z širokého homogenního kužele osvětlení k ostrému paprsku světla, jenž dosvítí na velmi dlouhou vzdálenost. Tato techonologie představuje pro firmu Zweibrüder Optoelectronics dosud největší želízko v ohni.

Technologicky dokonalé jsou taktéž Programovatelné svítilny ze série M. Pro nejnáročnější zákazníky toužící po neuvěřitelně silném osvětlení jsou připraveny svítilny s příznačným názvem eXtreme. Není divu, že je používají i hasiči a záchranáři. Nejen pro profesionální využití jsou vhodné série Taktických svítilen a svítilny LED LENSER® Army.

Aktivní sportovci a outdooroví nadšenci si jistě vyberou některý z unikátních modelů čelovek, kterých LED LENSER® nabízí úctyhodně velké množství. Všechny modely byly přitom vyvíjeny s maximální pečlivostí a obsahují různé funkce, jež uspokojí každého uživatele. Čelovky jsou řazeny do tří sérií (SEO, NEO a H série). Čelovky LED LENSER® z H série zvítězily v německém nezávislém testu spotřebitelů, za absolutní jedničku byly označeny i v rámci interního testu německých ozbrojených složek. Sportovním uživatelům přesně na míru jsou vyvíjeny taktéž svítilny ze série Cyklistické a Potápěčské. V terénu se výborně uplatní extra odolné Polykarbonátové svítilny ze série L, jež se vyznačují sympaticky malou hmotností.

 

You might also like

Sportovní potřeby 0 Comments

Lyžáky jako dárek: Kterak je dobře vybrat?

Lyžáky čili lyžařské boty jsou nepostradatelnou pomůckou každého lyžaře, ať už se jedná o profesionálního sjezdaře nebo naprostého začátečníka. Zdaleka nezáleží jen na tom, do jaké míry sahají naše zkušenosti

Lyžařským všeumělem snadno a rychle: Kurzy lyžování jako dárek

Zdolávat sjezdovku hladce a ladně, s modrým nebem nad hlavou, zamakat pořádně na běžkách, na vytoužené trati zasněženou krajinou…lyžovat již dnes umí skoro každý. Nebo snad znáte někoho, komu dosud zůstaly nejklasičtější

Soumrak PETek: Na scénu přicházejí SIGG láhve

PET láhve jsou nedílnou součástí každodenní reality a v podstatě neustále se vedou diskuze o jejich škodlivosti vůči životnímu prostředí. Není se čemu divit, umělá hmota, z níž jsou vyrobeny, je sice

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!