Lamzac®Hangout: Originální nafukovací odpočívátko pro rozložení kdekoli

Lamzac®Hangout: Originální nafukovací odpočívátko pro rozložení kdekoli

Lamzac RedLamzac®Hangout od firmy Fatboy je aktuální holandsko-finská novinka, která si začíná získávat oblibu i u nás. Jeho základem je nápad, který známe již mnoho let – totiž odpočinek nikoli na židli či posteli, ale na vaku s měkkou náplní.

U založení značky Fatboy stál finský designér Jukka Setälä, který se rozhodl zmodernizovat všeobecně známé sedací pytle. Ty jeho měly najednou moderní design a plnily se vzduchem. Pod „vlivem“ hitu Right Here Right Now od své oblíbené hudební skupiny Fat Boy Slim, za jehož tónů první pytle šil a tvaroval, nazval Jukka Setälä nově vzniklou značku jednoduše Fatboy.

Lamzac® the Original byl navržen holandským designérem Marijn Oomen. Ten ideu poprvé představil v roce 2010 v holandské televizní soutěži, která hledala nejlepší nápady. Následně značku odkoupil Alex Bergman, holandský obchodník a designér, který přidal červené logo a šířil dobré jméno značky Fatboy dál. I když se už dočkal stovek napodobenin, Lamzac® the Original je jen jeden a ten je jen od Fatboy!

Největší předností Lamzac®Hangout je fakt, že si ho můžeme vzít úplně kamkoli: na výlet, na festival, na pláž, do parku na piknik, na ryby, na jakékoli outdoorové aktivity…Lamzac_grass_green Je totiž skládací, ve složené podobě působí jako malá taška, během několika vteřin ho však lze pomocí pár pohybů rukou naplnit vzduchem a lehnout si či se posadit. Vejdou se na něj bez problémů dvě osoby na sezení či jedna osoba vleže. Tkanina, ze které je vyroben, je lehká, nepostrádá však pevnost a trvanlivost. Rozložte si ho na veřejném místě – a všichni vám ho budou závidět!

Lamzac®Hangout byl letos hodně vidět na festivalu Benátská! ve Vesci u Liberce (28.-31. 7.) Tam si návštěvníci mohli tuto věcičku pronajmout k odpočinku. To zajistila půjčovna Fatboy RENT&EVENT.

Na fatboy.cz/prodejny najdete podrobný seznam obchodů, kde můžete Lamzac®Hangout pořídit. Seženete ho v několika prodejnách v Praze, dále pak v Brně, Hradci Králové, Děčíně, Jihlavě, Zlíně, Strakonicích, Pardubicích, Českých Budějovicích, Olomouci, Plzni, Mladé Boleslavi a v Opavě. Můžete samozřejmě také využít e-shopu na shop.fatboy.cz. Součástí značky Fatboy jsou i další výrobky – některé jen pro radost, jiné proto, aby pomáhaly. Najdete je také ve zmiňovaném e-shopu.

Zde můžete vidět, jak se Lamzac®Hangout nafukuje a používá:

Iustrační fotografie a video: www.fatboy.cz

Editor review

PRAKTIČNOST
4/5
ORIGINALITA
5/5
VZHLED
5/5
CENA
3/5

4.25

Good
4.25

You might also like

Jak obdarovat běžce

Máte doma běžeckého nadšence a chcete mu udělat radost? Nebo, ještě lépe, bude slavit svátek či narozeniny a vy potřebujete tip na dárek pro něj? Tak to jste na správném místě.

Praktické 0 Comments

Isosteel: „Horké zůstane horké a studené zůstane studené“

Špičkové termoprodukty bez kompromisů. Termoska či termohrnek jsou skvělým doplňkem pro aktivní sportovce i příležitostné turisty.

Což takhle si trochu trsnout? Zavlňte se ve víru tance!

Chcete věnovat nezapomenutelný zážitek, nové dovednosti, pohyb pro zdraví, radostnou euforii a kdo ví, možná i nové přátelství? V Centru tance jste na správné adrese.  Tanec má velmi starobylý původ

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!