Lamzac®Hangout: Originální nafukovací odpočívátko pro rozložení kdekoli

Lamzac®Hangout: Originální nafukovací odpočívátko pro rozložení kdekoli

Lamzac RedLamzac®Hangout od firmy Fatboy je aktuální holandsko-finská novinka, která si začíná získávat oblibu i u nás. Jeho základem je nápad, který známe již mnoho let – totiž odpočinek nikoli na židli či posteli, ale na vaku s měkkou náplní.

U založení značky Fatboy stál finský designér Jukka Setälä, který se rozhodl zmodernizovat všeobecně známé sedací pytle. Ty jeho měly najednou moderní design a plnily se vzduchem. Pod „vlivem“ hitu Right Here Right Now od své oblíbené hudební skupiny Fat Boy Slim, za jehož tónů první pytle šil a tvaroval, nazval Jukka Setälä nově vzniklou značku jednoduše Fatboy.

Lamzac® the Original byl navržen holandským designérem Marijn Oomen. Ten ideu poprvé představil v roce 2010 v holandské televizní soutěži, která hledala nejlepší nápady. Následně značku odkoupil Alex Bergman, holandský obchodník a designér, který přidal červené logo a šířil dobré jméno značky Fatboy dál. I když se už dočkal stovek napodobenin, Lamzac® the Original je jen jeden a ten je jen od Fatboy!

Největší předností Lamzac®Hangout je fakt, že si ho můžeme vzít úplně kamkoli: na výlet, na festival, na pláž, do parku na piknik, na ryby, na jakékoli outdoorové aktivity…Lamzac_grass_green Je totiž skládací, ve složené podobě působí jako malá taška, během několika vteřin ho však lze pomocí pár pohybů rukou naplnit vzduchem a lehnout si či se posadit. Vejdou se na něj bez problémů dvě osoby na sezení či jedna osoba vleže. Tkanina, ze které je vyroben, je lehká, nepostrádá však pevnost a trvanlivost. Rozložte si ho na veřejném místě – a všichni vám ho budou závidět!

Lamzac®Hangout byl letos hodně vidět na festivalu Benátská! ve Vesci u Liberce (28.-31. 7.) Tam si návštěvníci mohli tuto věcičku pronajmout k odpočinku. To zajistila půjčovna Fatboy RENT&EVENT.

Na fatboy.cz/prodejny najdete podrobný seznam obchodů, kde můžete Lamzac®Hangout pořídit. Seženete ho v několika prodejnách v Praze, dále pak v Brně, Hradci Králové, Děčíně, Jihlavě, Zlíně, Strakonicích, Pardubicích, Českých Budějovicích, Olomouci, Plzni, Mladé Boleslavi a v Opavě. Můžete samozřejmě také využít e-shopu na shop.fatboy.cz. Součástí značky Fatboy jsou i další výrobky – některé jen pro radost, jiné proto, aby pomáhaly. Najdete je také ve zmiňovaném e-shopu.

Zde můžete vidět, jak se Lamzac®Hangout nafukuje a používá:

Iustrační fotografie a video: www.fatboy.cz

Editor review

PRAKTIČNOST
4/5
ORIGINALITA
5/5
VZHLED
5/5
CENA
3/5

4.25

Good
4.25

You might also like

Ohřívače rukou Zippo: Amerika v dlani

Celý svět zná společnost Zippo jako výrobce odolných zapalovačů a ohřívačů rukou, které oceníte zejména v nevlídném počasí v zimním období.  Historie společnosti Zippo Manufacturing Company se začala psát ve

Outdoor 0 Comments

Nůž Gerber Bear Grylls Ultimate: Ideální dárek nejen pro outdoorové nadšence

Nůž Gerber Bear Grylls Ultimate se od roku 2011 pyšní titulem nejprodávanějšího nože na světě. Co stojí za enormním úspěchem tohoto produktu od výrobce Gerber? A proč se vyplatí si

Sportovní potřeby 0 Comments

Motokrosové helmy FOX Racing, v čem tkví kouzlo jednotlivých sérií?

Sportovní značka FOX existuje již od roku 1974 a za dobu své existence se specializovala na produkci špičkového oblečení pro adrenalinové sporty, jako například motokros, snowboard, skateboard, BMX a další.

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!