Lamzac®Hangout: Originální nafukovací odpočívátko pro rozložení kdekoli

Lamzac®Hangout: Originální nafukovací odpočívátko pro rozložení kdekoli

Lamzac RedLamzac®Hangout od firmy Fatboy je aktuální holandsko-finská novinka, která si začíná získávat oblibu i u nás. Jeho základem je nápad, který známe již mnoho let – totiž odpočinek nikoli na židli či posteli, ale na vaku s měkkou náplní.

U založení značky Fatboy stál finský designér Jukka Setälä, který se rozhodl zmodernizovat všeobecně známé sedací pytle. Ty jeho měly najednou moderní design a plnily se vzduchem. Pod „vlivem“ hitu Right Here Right Now od své oblíbené hudební skupiny Fat Boy Slim, za jehož tónů první pytle šil a tvaroval, nazval Jukka Setälä nově vzniklou značku jednoduše Fatboy.

Lamzac® the Original byl navržen holandským designérem Marijn Oomen. Ten ideu poprvé představil v roce 2010 v holandské televizní soutěži, která hledala nejlepší nápady. Následně značku odkoupil Alex Bergman, holandský obchodník a designér, který přidal červené logo a šířil dobré jméno značky Fatboy dál. I když se už dočkal stovek napodobenin, Lamzac® the Original je jen jeden a ten je jen od Fatboy!

Největší předností Lamzac®Hangout je fakt, že si ho můžeme vzít úplně kamkoli: na výlet, na festival, na pláž, do parku na piknik, na ryby, na jakékoli outdoorové aktivity…Lamzac_grass_green Je totiž skládací, ve složené podobě působí jako malá taška, během několika vteřin ho však lze pomocí pár pohybů rukou naplnit vzduchem a lehnout si či se posadit. Vejdou se na něj bez problémů dvě osoby na sezení či jedna osoba vleže. Tkanina, ze které je vyroben, je lehká, nepostrádá však pevnost a trvanlivost. Rozložte si ho na veřejném místě – a všichni vám ho budou závidět!

Lamzac®Hangout byl letos hodně vidět na festivalu Benátská! ve Vesci u Liberce (28.-31. 7.) Tam si návštěvníci mohli tuto věcičku pronajmout k odpočinku. To zajistila půjčovna Fatboy RENT&EVENT.

Na fatboy.cz/prodejny najdete podrobný seznam obchodů, kde můžete Lamzac®Hangout pořídit. Seženete ho v několika prodejnách v Praze, dále pak v Brně, Hradci Králové, Děčíně, Jihlavě, Zlíně, Strakonicích, Pardubicích, Českých Budějovicích, Olomouci, Plzni, Mladé Boleslavi a v Opavě. Můžete samozřejmě také využít e-shopu na shop.fatboy.cz. Součástí značky Fatboy jsou i další výrobky – některé jen pro radost, jiné proto, aby pomáhaly. Najdete je také ve zmiňovaném e-shopu.

Zde můžete vidět, jak se Lamzac®Hangout nafukuje a používá:

Iustrační fotografie a video: www.fatboy.cz

Editor review

PRAKTIČNOST
4/5
ORIGINALITA
5/5
VZHLED
5/5
CENA
3/5

4.25

Good
4.25

You might also like

Sportovní potřeby 0 Comments

Jak obdarovat běžce

Máte doma běžeckého nadšence a chcete mu udělat radost? Nebo, ještě lépe, bude slavit svátek či narozeniny a vy potřebujete tip na dárek pro něj? Tak to jste na správném místě.

Což takhle si trochu trsnout? Zavlňte se ve víru tance!

Chcete věnovat nezapomenutelný zážitek, nové dovednosti, pohyb pro zdraví, radostnou euforii a kdo ví, možná i nové přátelství? V Centru tance jste na správné adrese.  Tanec má velmi starobylý původ

Kvalitní čelovka – praktický dárek pro větší bezpečnost při sportu za snížené viditelnosti

Budiž světlo! Skvělým typem na dárek pro aktivního cyklistu i běžce je kvalitní čelová svítilna. Dobrá viditelnost je na silnici doslova životní nezbytností a právě čelovka se solidními výkonnostními parametry

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!