Kvalitní čelovka – praktický dárek pro větší bezpečnost při sportu za snížené viditelnosti

Kvalitní čelovka – praktický dárek pro větší bezpečnost při sportu za snížené viditelnosti

Budiž světlo!

Skvělým typem na dárek pro aktivního cyklistu i běžce je kvalitní čelová svítilna. Dobrá viditelnost je na silnici doslova životní nezbytností a právě čelovka se solidními výkonnostními parametry je schopna ji zajistit v dostatečné míře. Záběr jejího využití je pochopitelně širší, přijde vhod i při mnoha dalších sportovních aktivitách za snížené viditelnosti, během pohybu v přírodním terénu po setmění, oceníte ji i doma jako náhradní zdroj osvětlení.

Absolutní špičkou na trhu jsou čelovky z produkce německé společnosti Zweibrüder Optoelectronics, která vyrábí svítilny Led Lenser. Na svém kontě má tato společnost dvě stovky technologických a designových patentů. Krédem společnosti je spojení té nejvyšší možné kvality a funkčnosti. O kvalitách svítilen Led Lenser vypovídá dostatečně pozitivně i fakt, že je ve velké míře používají profesionální bezpečnostní sbory na celém světě.

Nová řada čelovek Led Lenser obsahuje cenově i výkonnostně odlišné modely a vybere si z ní skutečně každý. Zvažte, pro jaký účel bude obdarovávaná osoba používat svítilnu nejčastěji. Perfektní volbou za skvělou cenu je svítilna Led Lenser H4. Nabízí zároveň funkci kapesní svítilny, je ultralehká a upevnitelná na opasek. Naprostou jedničkou ve své kategorii je supersilná čelovka Led Lenser SEO 7R, která disponuje navíc dobíjecí funkcí a pro použití na silnici zcela neocenitelnou inovativní funkci stmívání, jež zamezí riziku oslnění. Kombinaci skvělé ceny i kvality přináší oblíbený model Led Lenser SEO5, opatřený rovněž funkcí plynulého stmívání.

Chcete-li věnovat opravdu hodnotný dárek, který má smysl, neváhejte!

Zajímavost na závěr: V roce 2011 byla společností Zweibrüder Optoelectronics vyrobena největší svítilna na světě s výkonem 1000 Wattů, délkou 4 m a o hmotnosti 216 kg. Zařadila se do Guinnessova světa rekordů a posloužila jako významná prezentace špičkové účinnosti LED diod, používaných při výrobě svítilen Led Lenser.

You might also like

Sedací batoh Bagobago: Posaďte se kdekoliv

 Také jste se při dlouhé túře či jen při pěší cestě přes město zatoužili na chvíli posadit? Odpověď zní: Bagobago. Že vám to připadá jako nějaký domorodý jazyk? Ale kdepak,

Sportovní potřeby 0 Comments

Motokrosové helmy FOX Racing, v čem tkví kouzlo jednotlivých sérií?

Sportovní značka FOX existuje již od roku 1974 a za dobu své existence se specializovala na produkci špičkového oblečení pro adrenalinové sporty, jako například motokros, snowboard, skateboard, BMX a další.

Sportovní aktivity a tanec 0 Comments

Což takhle si trochu trsnout? Zavlňte se ve víru tance!

Chcete věnovat nezapomenutelný zážitek, nové dovednosti, pohyb pro zdraví, radostnou euforii a kdo ví, možná i nové přátelství? V Centru tance jste na správné adrese.  Tanec má velmi starobylý původ

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!