Jaký zvolit doplněk outfitu pro dámy?

Jaký zvolit doplněk outfitu pro dámy?

Pro dámu je vždy báječným dárkem pěkný kousek oděvu. Podmínkou ovšem je, že musíte perfektně znát vkus obdarované a její preference pokud jde o materiál a střih šatů, jinak se můžete zmýlit. Samozřejmě také přesnou velikost, i když i ta může být občas ošidná. Právě proto mnozí muži neradi sahají po oděvech jako dárku pro dámy. Bojí se, že se spletou. Pokud ale jsou vybaveni potřebnými znalostmi, není proč se bát.

Svetr je nadčasovým kouskemIlustrační foto: Dámská móda

Když seberou odvahu, mohou třeba zkusit dámě svého srdce pořídit stylové dámské svetry. Jde o nadčasové kousky, které vydrží dlouhé roky. Jsou teplé a zahřejí při nepříznivém počasí. Zároveň ale výborně doplní prakticky jakýkoli dámský outfit. Jsou opravdu univerzální, dají se obléci na tričko, košili, ale klidně je možné je nosit také samostatně jako top. Můžete je zkombinovat téměř s čímkoli.

Aby oděv dokonale padl

Právě proto, že se muži bojí koupit své drahé polovičce nějaký výraznější a nápaditější kousek oděvu, dámy si často a rády dělají radost samy. Dárek si samy vyberou a muž už jenom koupí. Někdy není od věci tuto taktiku zvolit, aby nedošlo ke zbytečnému a nechtěnému zklamání a následné nutné výměně zboží. Postup je vhodný, třeba když dámě padnou do oka moderní kardigany vhodné na letní večery, ale z hrubšího materiálu i na chladné podzimní dny. U nich by se při výběru mohla stát problémem velikost, aby dokonale padly.

Univerzální mikiny vždy potěší

Velmi praktickou součástí šatníku jsou levné dámské mikiny, které v dnešní době už dávno opustily škatulku výhradně sportovních oděvů. Stále více se stávají univerzálním doplňkem různých druhů outfitů včetně těch společenských. Hodí se v různých barvách a stylu včetně květinových motivů. Existují varianty bez kapuce i s kapucí, s dlouhým rukávem a v různém stylu.

 

You might also like

Zdraví a krása 0 Comments

Aby záda nebolela…

Máte záda jako na pranýři? Důležité je o ně pravidelně pečovat. Nečekejte, až bude bolest neúnosná, začněte jednat hned. Nebude to velká dřina a brzy pocítíte významné zlepšení. Dlouhé, předlouhé

Zdraví a krása 0 Comments

Malý velký dárek? Korálky! Objevte jejich kouzlo

Spousta barev, že by i duha záviděla, občas též třpyt a lesk. Jedny velké, druhé menší, třetí tak malinké, že uchopit je mezi prsty vyžaduje notnou dávku trpělivosti. O čemže

Zdraví a krása 0 Comments

Doplňky z Indonésie. Potěšte obdarovaného i indonéské žáky

 Přemýšlíte o dárku v podobě zajímavého doplňku či šperku? Pak navštivte e-shop kintari.org, kde seženete překrásné ozdůbky spojené s indonéskou kulturou a ještě pomůžete dobré věci.  Společnost Kintari (zal. 2006)

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!