Jaký typ grilu je vhodné darovat a proč

Jaký typ grilu je vhodné darovat a proč

Zejména u pánů jsou narozeniny a svátky z pohledu volby dárků docela složitou záležitostí. Chcete-li spojit překvapení, kvalitu a originalitu v jedno, věnujte oslavenci gril! Že nevíte jaký? Nevadí. Rádi vám poradíme. Na trhu se nachází spousta zajímavých modelů.

Klasický gril na černé uhlí

Chcete-li vsadit na ekonomický a zároveň hezký dárek, pak stačí zvolit gril na dřevěné uhlí. Ten se prodává v klasické stolní variantě. Typické jsou především velmi jednoduché jednorázové grily. Výborný je ale i kotlíkový gril. Zajímavou volbou je třeba Gril Major Ceram, který má ve své nabídce společnost Mounfield. Disponuje skvělým patentovaným systémem Quick Start a Quick Stop. Volit jej můžete v různých barevných variacích.

Zdravé grilování s elektřinou

Pokud preferujete zdravější grilování, vyplatí se vybrat nějaký elektrický gril. Ten je neskutečně pohotový a rozehřát jej můžete během několika málo vteřin. Olej z masa či jiných grilovaných potravin navíc nekape na uhlí a nepřepaluje se. Vysoce kvalitní je například elektrický gril Weber Q 1400. Tento inovativní model je nabízen výhodně v eshopu www.wgrills.cz.

Plynové grily slibují nezávislost

Nezávislost na tepelném zdroji nabízejí klasické plynové grily. Postačí vám pouze plná plynová bomba a můžete začít gril žhavit. Naším tipem je plynový gril RBS C-Line 1900 s moderním flexibilním stylem grilování. Keramické hořáky se u tohoto modelu nacházejí po stranách vany, takže u něj nedochází k odkapávání tuků směrem na rozžhavenou plochu. Sehnat jej můžete například v nákupní galerii www.mall.cz.

Nezapomeňte na grilovací náčiní

Když máte v úmyslu obdarovat někoho, kdo již gril má, můžete pro změnu vybrat to správné příslušenství. Výborné jsou kvalitní rukavice na grilování. K dispozici je ale i spousta různých držáků na ryby a zeleninu, anebo steakové příbory a další potřeby.

You might also like

Retro hračky: Rozzáří oči mladé i starší generaci

 Dřevěná káča či jo-jo na provázku, zábavná hra Logik, hodiny strávené nad utahováním šroubků při sestavování jeřábu z kovových součástek milovaného Merkuru, muchlování plyšové Dášeňky nebo její stejně oblíbené sokyně Lassie,

Pelíšek pro psa – místo ke spaní i k odpočinku přes den

Při obdarovávání mysleme i na naše chlupaté členy rodiny. Psi nám věrně dělají společnost, pomáhají zahnat smutek a samotu, užijeme si s nimi spoustu legrace, obohacují náš život. V den

Zahradník nevraždil! Kdo spřádá temné plány?

Pozvání na čtyři literární výlety, ze kterých se možná vrátíte polomrtví…napětím a strachem  Hledáte knižní dárek pro někoho, kdo miluje příběhy plné napětí? Tak to máme pro něj něco přesně

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!