Jen je nechte, ať se bojí!

Jen je nechte, ať se bojí!

V bláznivé muzikálové komedii „Jen ho nechte, ať se bojí“ je mladý skladatel v podání Luďka Soboty neustále záměrně uváděn do děsivých šoků, aby byla podpořena jeho umělecká kreativita. Na většinu z nás při práci takové blahodárné účinky pořádné vystrašení nemá, ale rádi se bezpečně vyděsíme v dobré společnosti večer doma u filmu. Přinášíme Vám pár osvědčených tipů na strašidelný filmový dárek.

 ŠESTÝ SMYSL

Hororová klasika Šestý smysl není jeden z těch filmů, jež jsou plné krvavých scén, střídajících jeden masakr za druhým. Přesto při jeho sledování člověk strachy ani nedutá. Vynikající psycholog a zarytý skeptik Malcom se setkává s případem osmiletého chlapce, který vidí duchy. Dokáže uvěřit v nadpřirozeno? Možná, že ten, kdo tu opravdu potřebuje pomoc je Malcom. Užijte si dokonalou atmosféru mysteriózního dramatu.

Zdroj: Youtube

 OSVÍCENÍ

Dnes již legendární mrazivý horor Osvícení byl natočen podle předlohy mistra tohoto žánru Stephena Kinga. Jack se svojí ženou a synem přijíždí do odlehlého hotelu, aby zde pracoval jako zimní správce. Sníh jej odřízne od civilizace. Sice by zde měli být jen oni tři, ale je tomu opravdu tak? Každý hotel má svoje temné příběhy a ani tento není výjimkou. Proč předchozí správce propadl šílenství, zabil svoji rodinu a nakonec spáchal sebevraždu? Zlo je připraveno vybrat si svoji další oběť.

Zdroj: Youtube

 SAW: HRA O PŘEŽITÍ

Věřte, že při sledování filmu Saw: Hra o přežití budete mít nervy napnuté k prasknutí. Geniální sériový vrah, který úspěšně uniká policii, připravuje pro své oběti brutální smrtící hru. Se zatajeným dechem budete sledovat jejich boj o přežití. A postupně se před vámi bude rozkrývat hrůzná skládačka celého příběhu. Čeká vás přitom nejedno překvapení.

Zdroj: Youtube

 ÚSVIT MRTVÝCH

Hromada zombie, obchodní centrum a pětice přeživších, tak by se dal jednoduše charakterizovat Úsvit mrtvých. Film by neměl určitě ujít žádnému fanouškovi zombie tematiky. Hlavní hrdinové jsou uzavřeni v relativním bezpečí obchoďáku, ale nemůžou tu zůstat věčně. Od cesty ke svobodě je dělí horda krvelačných nemrtvých. Cesta ven nebude snadná a vyžádá si nejednu oběť.

Zdroj: Youtube

 TI DRUZÍ

Grace má dvě děti s alergií na slunce, proto celý život žijí v temných pokojích se zataženými závěsy. Společnost jim dělají jen podivní sloužící. Všichni očekávají návrat Graceinyho manžela z druhé světové války. Rozsáhlé sídlo je od okolního světa odděleno neproniknutelnou mlhou. V pochmurném domě se skrývá ještě něco jiného. Při sledování napínavého příběhu Ti druzí se vám ponurá atmosféra filmu dostane pod kůži. Skvělý výkon Nicole Kidman v hlavní roli.

Zdroj: Youtube

 V ZAJETÍ DÉMONŮ

Film V zajetí démonů byl údajně natočen podle skutečných zážitků dvojice vyšetřovatelů paranormálních jevů. Ed a Lorraine Warrenovi přichází na odlehlou farmu, aby pomohli rodině, kterou pronásleduje temná entita. Myslíte si, že se jedná o další tuctový film se stejnou zápletkou, jako má spousta jiných filmů? Tento filmový kousek svým zpracováním a skvělými nápady výrazně vybočuje z řady a zaručuje kvalitní temnou podívanou. Na rok 2016 je ohlášeno druhé pokračování.

Zdroj: Youtube

 FAUNŮV LABYRINT

Máte zájem o trochu odlišný příběh s nádechem pohádky? Faunův labyrint je možná tím, co hledáte. Ofélie se ocitá se svou matkou a otčímem, vojenským důstojníkem, ve španělských horách. Je rok 1944 a kolem neustále probíhá boj s povstalci. Od drsné reality odvádí Ofélii pohádkový svět obestřený temnými kulisami. Malá holčička bojuje s nástrahami světa mýtických bytostí i toho našeho. Film s jedinečným příběhem a skvělou hudbou rozhodně není naivní dětskou pohádkou.

Zdroj: Youtube

You might also like

Hračky a hry 0 Comments

S didaktickými hračkami se dítě učí hrou

Výsledky plošných výzkumů, jež byly v posledních letech provedeny v mezinárodním měřítku, hovoří zcela jasně. Malé děti umějí v dnešní době bez problémů zacházet s výdobytky moderních technologií, jako jsou mobily a počítače. Mnohdy ale

Dárky pro zahrádkáře 0 Comments

Krásný a účelný doplněk každé zahrádky? Darujte ptačí budku!

 Městečko Slavkov u Brna se nezapomenutelně zapsalo do paměti mnohých z nás – vždyť jsme o něm slýchali už na základních školách při výuce dějepisu a jen málokdo si dodnes nevybaví

Monster High panenka: Drsné děvče od Mattela

Panenky Barbie byly dlouhou dobu neporazitelným hitem mezi hračkami pro malé holčičky. Vše se však změnilo s příchodem rebelek, které se s panenkami Barbie shodnou snad jen na společném stvořiteli.

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!