Osvědčené tipy na dárky pro ženy

Osvědčené tipy na dárky pro ženy

Možná tápete, jak vybrat ten správný dárek pro vaši milovanou. Znáte ji opravdu dobře? Tak to máte napůl vyhráno!

 Parádnice

Vaše přítelkyně je vždy perfektně upravená a nové trendy v módě ji rozhodně nenechávají chladnou. Její líčení je dokonalé a účes musí být absolutně bez chybičky. V tom případě je výběr dárku velmi jednoduchý, protože škála možností je opravdu široká. Zvolte poukaz do prestižního kadeřnictví, luxusní parfém nebo kvalitní módní doplněk. Určitě se neminete účinkem ani výběrem drahého šperku.

Je vaší láskou parádnice? Obdarujte ji něčím, co její krásu ještě zvýrazní!

Sportovkyně

Pokud patří mezi každodenní rituály vaší vyvolené několikakilometrový jogging, ve fitku je jako doma a o víkendu vyrážíte společně na celodenní túry do přírody nebo horolezit na skály, nejspíš patříte oba mezi sportovní nadšence. Gratulujeme, máte před sebou jednoduchý úkol, neboť dobře víte, co šikovného z obchodu se sportovními potřebami udělá vaší lásce tu největší radost.

Intelektuálka

Diskuze s vaší přítelkyní vás někdy nevídaně obohacuje a jindy až trochu děsí, protože toho ví pomalu více než vy. Většinou bývá až po uši zahloubána v knihách a z rukávu hravě sype filozofická moudra v souvislosti s čímkoliv. Ve svém živlu je při pátrání po nejnovějších knižních novinkách od renomovaných autorů, ve volnu obráží zajímavé výstavy. Obdarujte ji kvalitní knížkou nebo s ní vyrazte za kulturou, po Čechách i do zahraničí.

Hospodyňka

Možná je doménou vaší drahé polovičky kuchyně a vy patříte mezi ty šťastlivce, kteří si téměř denně vychutnávají líbeznou vůni chutného pokrmu, šířící se všude po bytě. Nejnovější recepty hltá vaše milá s dychtivostí sobě vlastní a nebojí se v kuchyni odvážně experimentovat. Ke svému štěstí však potřebuje spoustu drobných i větších kuchyňských vychytávek a nové zdroje nápadů v podobě kvalitních kuchařek, takže neváhejte a zahrajte si na bohatého Ježíška. Třeba pak dostanete ochutnat!

Umělkyně

Jste až po uši zamilován do takřka éterické bytosti, která dává průchod své bohaté fantazii a tvoří rukama. Nebo je to talentovaná a nadějná hudebnice. Romantický výlet do některé z evropských metropolí bohatých na umělecké sbírky, galerie a koncertní síně, nová sada kvalitních barev nebo vzácný svazek not od oblíbeného skladatele budou tím pravým dárkem.

Máte po svém boku kariéristku? Luxusní diář na příští rok nebo značkové pero s věnováním ji potěší.

Romantička

Romantickým výletem do Paříže nebo do jiné turistické destinace, kde není nouze o zákoutí vhodná k vášnivému objetí, potěšíte také citlivou přítelkyni, jejíž srdce hoří pro dojemné milostné příběhy. Sleduje-li romantické telenovely a dychtivě hltá řádky knih z červené knihovny, radost uděláte i zakoupením nové série o zamilovaných hrdinech, čelících všemožným úskalím. Poukazem do restaurace s příslibem romantické večeře při svíčkách nepochybně zabodujete adárek ve formě šperku je úplnou sázkou na jistotu.

Kariéristka

Žena vašeho srdce žije svou prací téměř 24 hodin denně a bez laptopu a pracovního mobilu se nehne pomalu ani na záchod. Pro svou práci doslova dýchá a vy ji za to bezmezně obdivujete. Nový počítač, mobil, luxusní plnící pero, designový doplněk do kanceláře nebo poukaz do obchodu se špičkovou módou, kde mají skvostné pracovní kostýmky, to vše vám zajistí její uznání.

Veselá kopa

Už vaše samotné seznámení proběhlo v legračním duchu a váš vztah je denně plný humoru a veselí. Máte štěstí na přítelkyni, se kterou sdílíte stejný smysl pro humor a neváháte si ze sebe navzájem občas tak trochu vystřelit. Zapátrejte pozorně nejen v obchodě s žertovnými předměty, jakou legráckou byste ji mohl překvapit tentokrát. Lístky do divadla nebo do kina na vtipné představení jsou zaručenou klasikou. Dobrou volbou je pořádně ulítlý adrenalinový zážitek.

You might also like

Užitečné rady 0 Comments

Jak vybrat dárek k všeobecné spokojenosti?

Vybíráme-li dárek, činíme tak zpravidla z lásky k dotyčné osobě. Náš záměr je tedy veskrze pozitivní. Chceme udělat dotyčnému co největší radost. Přesto se občas stane, že se tak trochu mineme účinkem

Užitečné rady 0 Comments

Kam s nechtěnými dárky?

Říkává se „darovanému koni na zuby nekoukej“. Někdy je to ale setsakramentsky těžké. Ne každý se dokáže dárkem trefit do našeho vkusu. Mnohdy to naopak vypadá, že naši blízcí mají

Užitečné rady 0 Comments

Dárky pro muže – proč je tak těžké najít ty správné?!

Koukáte na zaprášenou knihu, která smutně stojí již druhým rokem na polici, aniž by byla někdy čtena? Ve spíži už pomalu prochází datum trvanlivosti vámi darované kolekce čokoládových lanýžů, předplacené časopisy

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!