Dárky do jídelny a kuchyně 3x jinak

Dárky do jídelny a kuchyně 3x jinak

 

Jídelní servis snad ještě po prababičce, skleničky jako od hořčice, kýčovitý ubrus posetý vzorem, jenž oku ani za mák nelahodí….dárky do jídelny mají většinou nevalnou pověst. Raději jste proto i nesmělé úvahy o nich při hledání toho pravého dárku hned zaplašili? Se špetkou nápaditosti a sázkou na kvalitní výrobce můžete uspět v nejistém světě talířů, kořenek a prostírání na výbornou. Pojďme se podívat na naše dnešní tipy určené pro komfortní stolování.

Meleme meleme….sůl a pepř

Elektrický mlýnek

Elektrický mlýnek s nastavitelnou hrubostí mletí doplňte vzkazem na pěkné kartičce pro obdarovávaného gurmána a úspěch bude zaručen.

Máte někdy pocit, že vaše momentální kondice v důsledku ukrutného hladu klesla na historické minimum, a vy se z posledních sil sotva doplazíte ke svému talíři? Cenné zbytky energie je v takové chvíli záhodno šetřit – na heroický výkon při zvednutí příboru s nabraným soustem žvance, který vám opět dobije baterky. Co si ale počnout, když je jídlo málo opepřené, v horším případě dokonce nedostatečně slané? Klasický ruční mlýnek na sůl a pepř, to znamená jen trošku námahy navíc, vám se ale teď zrovna nechce dělat vůbec nic! Vysílené hladovce potěší elektrický mlýnek s nastavitelnou hrubostí mletí.

Když víno tančí

Svět se vám kolébá před očima, a tak jste jistojistě při dnešním bujarém slavení přebrali, jak nepříjemné a trapné… Okamžik, možná jste k sobě tentokrát nadměrně kritičtí! Nejspíš ano, pokud sledujete houpací sklenice Rocking Wine v akci. Tyto sklenice dokáží předvést krouživý tanec, jako kdyby ony samy byly tak trochu pod vlivem alkoholu. Zajímavý designový kousek od švédské značky Sagaform by neměl chybět na žádné party. Houpací sklenice bezesporu představují výborný dárek pro každého vinaře se smyslem pro humor.

Cože? Vidličky a nože

Klasické nerez příbory v jednom šedavém odstínu neurazí. Kam se však poděla vaše hravost a kreativita? Chcete-li vkusně oživit jídelní stůl právě prostřednictvím příborů, vsaďte na příborový set Opinel Pop ve stylu 70. let minulého století. Veselé barvičky nožů ve čtyřech odlišných barevných odstínech zajistí, že si členové rodiny nebudou při hodování navzájem příbory plést. Chystáte-li pravidelně krmi pro větší počet strávníků, nabízí se taktéž možnost kombinace více příborových setů Opinel. Tento výrobce nabízí ještě příborové nože Opinel Country v jemnějším barevném provedení, pro milovníky industry stylu je tu příborová kolekce Opinel Loft.

opinel pop

Nože Opinel Pop mají senzační barvy. Představují kvalitní a vkusný dárek.

Patříte mezi příznivce přírodních barev? Opinel nabízí též příbory s rukojetí z krásného olivového dřeva.

Opinel nabízí též nože s rukojetí z krásného olivového dřeva. Kolekce Opinel South byla inspirována jižanskou siestou.

Opinel Country

Opinel Country nabízí svěží odstíny barev rukojetí příborů.

Opinel Loft, čtvrtá kolekce příborů.

Opinel Loft, čtvrtý do party, osloví milovníky industry stylu.

 

You might also like

Praktické 0 Comments

Designové předměty do domácnosti jako skvělý dárek (nejen) pro pár

Když se praktičnost skloubí s uměním Dárky do domácnosti jsou obecně velmi vděčnou a oblíbenou volbou. Obzvlášť při některých příležitostech, jako je například svatba nebo oslava kolaudace nového bytu, se jeví

Praktické 0 Comments

Miniseriál: Fenomén Leatherman (část I.)

Zrod dokonalého multitoolu pro ještě dokonalejší výsledek vaší práce Společnost Leatherman z amerického Oregonu oslavila v roce 2013 třicet let působení na trhu. Dlouhodobě se specializuje na odborný vývoj a výrobu multifunkčních

Praktické 0 Comments

Legendární REMOSKA®. Připraví chutné pokrmy kdekoliv a za minimální cenu

Pamatujete se z dětství na Remosku? Pokud jste pozorovali vaše rodiče při práci v kuchyni, tak určitě ano. Vždyť právě v ní se připravovalo velké množství pokrmů. V době po sametové revoluci její sláva

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!