Dárky do jídelny a kuchyně 3x jinak

Dárky do jídelny a kuchyně 3x jinak

 

Jídelní servis snad ještě po prababičce, skleničky jako od hořčice, kýčovitý ubrus posetý vzorem, jenž oku ani za mák nelahodí….dárky do jídelny mají většinou nevalnou pověst. Raději jste proto i nesmělé úvahy o nich při hledání toho pravého dárku hned zaplašili? Se špetkou nápaditosti a sázkou na kvalitní výrobce můžete uspět v nejistém světě talířů, kořenek a prostírání na výbornou. Pojďme se podívat na naše dnešní tipy určené pro komfortní stolování.

Meleme meleme….sůl a pepř

Elektrický mlýnek

Elektrický mlýnek s nastavitelnou hrubostí mletí doplňte vzkazem na pěkné kartičce pro obdarovávaného gurmána a úspěch bude zaručen.

Máte někdy pocit, že vaše momentální kondice v důsledku ukrutného hladu klesla na historické minimum, a vy se z posledních sil sotva doplazíte ke svému talíři? Cenné zbytky energie je v takové chvíli záhodno šetřit – na heroický výkon při zvednutí příboru s nabraným soustem žvance, který vám opět dobije baterky. Co si ale počnout, když je jídlo málo opepřené, v horším případě dokonce nedostatečně slané? Klasický ruční mlýnek na sůl a pepř, to znamená jen trošku námahy navíc, vám se ale teď zrovna nechce dělat vůbec nic! Vysílené hladovce potěší elektrický mlýnek s nastavitelnou hrubostí mletí.

Když víno tančí

Svět se vám kolébá před očima, a tak jste jistojistě při dnešním bujarém slavení přebrali, jak nepříjemné a trapné… Okamžik, možná jste k sobě tentokrát nadměrně kritičtí! Nejspíš ano, pokud sledujete houpací sklenice Rocking Wine v akci. Tyto sklenice dokáží předvést krouživý tanec, jako kdyby ony samy byly tak trochu pod vlivem alkoholu. Zajímavý designový kousek od švédské značky Sagaform by neměl chybět na žádné party. Houpací sklenice bezesporu představují výborný dárek pro každého vinaře se smyslem pro humor.

Cože? Vidličky a nože

Klasické nerez příbory v jednom šedavém odstínu neurazí. Kam se však poděla vaše hravost a kreativita? Chcete-li vkusně oživit jídelní stůl právě prostřednictvím příborů, vsaďte na příborový set Opinel Pop ve stylu 70. let minulého století. Veselé barvičky nožů ve čtyřech odlišných barevných odstínech zajistí, že si členové rodiny nebudou při hodování navzájem příbory plést. Chystáte-li pravidelně krmi pro větší počet strávníků, nabízí se taktéž možnost kombinace více příborových setů Opinel. Tento výrobce nabízí ještě příborové nože Opinel Country v jemnějším barevném provedení, pro milovníky industry stylu je tu příborová kolekce Opinel Loft.

opinel pop

Nože Opinel Pop mají senzační barvy. Představují kvalitní a vkusný dárek.

Patříte mezi příznivce přírodních barev? Opinel nabízí též příbory s rukojetí z krásného olivového dřeva.

Opinel nabízí též nože s rukojetí z krásného olivového dřeva. Kolekce Opinel South byla inspirována jižanskou siestou.

Opinel Country

Opinel Country nabízí svěží odstíny barev rukojetí příborů.

Opinel Loft, čtvrtá kolekce příborů.

Opinel Loft, čtvrtý do party, osloví milovníky industry stylu.

 

You might also like

Auto-moto 0 Comments

Jaký dárek pro vášnivé ženy za volantem? A zaslouží si ho vůbec?

„Ano, ano, ano! Je to tam! Jsem dobrá!“ Také si pamatujete ta slova plná radosti, která protékala Vašimi myšlenkami a beze vší skromnosti pěla jen samou chválu směrem k Vaší

Praktické 0 Comments

Bezva sluchátka padnou na uši jako ulitá

  Sluchátková souprava Canyon CNA-BTHS01W představuje skvělý tip na dárek nejen pro teenagery. Bezdrátové připojení pomocí Bluetooth s dosahem až 10 m usnadňuje používání, a tak nemusíte hledat žádné cesty, kudy

Interiér 0 Comments

Halasný dříč s neutěšeným osudem: Budík

Když funguje, tak na něj nadávají. Když nefunguje, tak na něj nadávají ještě víc. Víte, kdo má tak nevděčný úděl? Chcete věnovat praktický dárek a zároveň se každé ráno připomenout

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!