Poukaz do Squashpointu. Dárek, který potěší a prospěje vašemu zdraví

Poukaz do Squashpointu. Dárek, který potěší a prospěje vašemu zdraví

Už vás nebaví přemýšlet o tom, co dáte svým blízkým k narozeninám nebo jiným slavnostním příležitostem? Není se čemu divit. Mnozí lidé si hmotných věcí už tolik neváží, a když jim dáte něco dobrého na zub, protestují, že to bude škodit jejich zdraví. Jste proto s výběrem v koncích? Nezoufejte, vždy je možné zvolit dárek, kterým se zavděčíte po všech stránkách. Výbornou volbou je nějaká pohybová aktivita. Z nabídky sportovního centra Squashpoint, které sídlí na Praze 4, si určitě vyberete. Podívejme se na ni tedy podrobněji.

Poukázka na přání

Squashpoint nabízí velké množství různých sportovních činností. Dárkový poukaz, který zde můžete pořídit, vám bude vystaven přímo na míru a vztahuje se na jakékoli sporty, které jsou v nabídce Squashpointu. Vy sami navíc budete mít možnost nechat si na něj napsat jakýkoli text. Blahopřání tak bude o to osobnější a potěší dvojnásob.

Spousta sportovních aktivit

Základ nabídky představuje logicky squash, a to v různých podobách. Pro začátečníky se doporučují služby profesionálního trenéra. Zkušení borci mohou poměřit své síly v turnaji. Zahrát si lze také badminton. Samozřejmostí je i sauna a různé fitness aktivity. Vynikající je jumping, tedy cvičení na trampolínách, které se vyznačuje maximální efektivitou při hubnutí.

Vyzkoušejte speciální kurzy

Výborné jsou i specializované kurzy, například cvičení pro maminky s kočárky. Zacvičit si mohu pohodlně i se svými nedávno narozenými dětmi, a to pod profesionálním vedením. K dispozici jsou i kurzy určené pro seniory a pro těhotné ženy. Pokud máte v oblibě akční sporty, doporučujeme fitbox. Jmenovat bychom také měli kruhový trénink či cvičení, jež se soustředí na pevné břicho. Skvělou volbou je cvičení na speciálních trenažérech Alpinning. Ve Squashpointu si zkrátka vyberete cvičení pro sebe i pro vaše blízké, přesně podle vašeho gusta.

Adresa:  Squashpoint
               Květnového vítězství 938/79
               Praha 4 – Háje

Více informací naleznete na domovském webu centra www.squashpoint.cz.

 

 

You might also like

Hydratace pro sportovce

Voda tvoří více než polovinu hmotnosti našeho těla a napomáhá správnému fungování fyziologických procesů – transportuje živiny do svalů a naopak z nich odvádí odpadní látky, jako je oxid uhličitý a kyselina mléčná.

Sportovní aktivity a tanec 0 Comments

Lyžařským všeumělem snadno a rychle: Kurzy lyžování jako dárek

Zdolávat sjezdovku hladce a ladně, s modrým nebem nad hlavou, zamakat pořádně na běžkách, na vytoužené trati zasněženou krajinou…lyžovat již dnes umí skoro každý. Nebo snad znáte někoho, komu dosud zůstaly nejklasičtější

Kvalitní čelovka – praktický dárek pro větší bezpečnost při sportu za snížené viditelnosti

Budiž světlo! Skvělým typem na dárek pro aktivního cyklistu i běžce je kvalitní čelová svítilna. Dobrá viditelnost je na silnici doslova životní nezbytností a právě čelovka se solidními výkonnostními parametry

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!