Čokoláda.cz – obchůdek k nakousnutí

Čokoláda.cz – obchůdek k nakousnutí

Čokoláda.cz. Jak prostý název pro obchod, který se specializuje na prodej té nejspíš vůbec nejoblíbenější sladkosti. Ale v jednoduchosti je síla – a čokoláda.cz je víc než jen obyčejný obchod.

cokolada.cz

Obchod Čokoláda.cz nabízí pouze nejkvalitnější čokoládu od nejlepších výrobců z celého světa.

Čokoláda.cz má ve svém sortimentu výrobky z mnoha zemí, mezi nimiž stojí za zmínku např. vyhlášená švýcarská a belgická čokoláda. Dle vašeho gusta můžete zakoupit čokoládu hořkou, mléčnou, vysokoprocentní mléčnou, bílou, s oříšky, s kořením i poněkud netradičně např. s chilli. I čokoládu z fair trade výroby zde najdete. Ti, kdo mají kvůli svým zdravotním potížím obavy konzumovat běžnou čokoládu, zde seženou čokoládu bez lepku či bez cukru (dia).

 Čokoláda.cz nabízí různé druhy čokoládových výrobků, z nichž snad jedenkaždý se hodí jako dárek. Jak že se to psalo před sto lety na cukrátka? Sladkosti sladkým. To platí bezesporu dodnes, vždyť právě svým nejbližším kupujeme nejčastěji při různých příležitostech bonboniéry, dárkové koše či jiné sladké dobroty. Čokoláda.cz jich nabízí vrchovatě. Už jen pod odkazem s výmluvným názvem Dárková balení najdeme ty nejvhodnější tipy a názvy: Chocolate & Love, Willie’s Kvintet, Rococo „Milk&White“ Bio, najde se i sada v kombinaci s vínem. Ale pojďme dál. S výběrem vám pomohou také další kategorie: Degustační sady, Bonboniéra, Čokoládové pralinky, Čokoládové speciality, Velikonoční dárky, Vánoční dárky, Valentýnské dárky, Dárek k narozeninám, Dárek pro muže, Dárek pro ženu… Nejste-li si jistí, můžete darovat také dárkový poukaz na degustaci čokolády.

Degustační sada Příběh kakaa

Degustační sada Original Beans: Příběh kakaa. Nizozemská čokoládovna se zavázala, že za každou prodanou čokoládu nechá vysadit jeden strom. Za rok byly vysazeny tři miliony stromů.

 Samostatnou kapitolou jsou pak doplňkové produkty. V knize Willie’s Chocolate Bible (Willieho čokoládová bible, v anglickém originále) najdete více než 150 receptů na pokrmy z čokolády, s vlastnoručním podpisem autora Willieho Harcourta-Cooze, zakladatele čokoládovny Willie’s Cacao.

 Sladké království se vám otevírá v Praze hned na dvou místech – v Husově a v Thákurově ulici. Ověřeno osobní návštěvou – velmi ochotný personál, krásně zabalené výrobky a celková velmi příjemná atmosféra jen dokreslují kvalitu, kterou Čokoláda.cz nabízí. Zboží objednané přes internet je ale možné vyexpedovat na téměř sto dalších odběrných míst po celé republice či zaslat poštou přímo k vám domů.

Použité fotografie: www.cokolada.cz

 

Obchod Čokoláda.cz

 Obchod Čokoláda.cz

You might also like

Drobnosti a pozornosti 0 Comments

4 x žertovný dárek pro muže

Někdy je vhodná chvíle darovat muži něco odlehčeného a poněkud méně seriózního. Například, podaří-li se oslavenci zorganizovat ryze pánskou jízdu nebo ho čeká rozlučka se svobodou. Máme pro vás čtyři tipy

Drobnosti a pozornosti 0 Comments

I Kristián by zajásal! Aneb tipy na dárky jako ze starých časů

Vlasy pečlivě sčesané dozadu, tvář hladce oholená, na míru šitý oblek, nablýskané lakované polobotky z kvalitní kůže, v jeho nejbližším okolí směs příjemné vůně tabáku i dobré kolínské… Mimo důkladně upravený vzhled

Drobnosti a pozornosti 0 Comments

Zajímavý dárek z rostlinné říše: Exotický citrus

Citrus může být opravdu povedeným dárkem, který bude dělat svému majiteli parádu v jeho příbytku. Jak ale ještě před koupí poznat, že je rostlina v dobré kondici a nezajde hned následující zimu? Řešení

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!