Čokoláda.cz – obchůdek k nakousnutí

Čokoláda.cz – obchůdek k nakousnutí

Čokoláda.cz. Jak prostý název pro obchod, který se specializuje na prodej té nejspíš vůbec nejoblíbenější sladkosti. Ale v jednoduchosti je síla – a čokoláda.cz je víc než jen obyčejný obchod.

cokolada.cz

Obchod Čokoláda.cz nabízí pouze nejkvalitnější čokoládu od nejlepších výrobců z celého světa.

Čokoláda.cz má ve svém sortimentu výrobky z mnoha zemí, mezi nimiž stojí za zmínku např. vyhlášená švýcarská a belgická čokoláda. Dle vašeho gusta můžete zakoupit čokoládu hořkou, mléčnou, vysokoprocentní mléčnou, bílou, s oříšky, s kořením i poněkud netradičně např. s chilli. I čokoládu z fair trade výroby zde najdete. Ti, kdo mají kvůli svým zdravotním potížím obavy konzumovat běžnou čokoládu, zde seženou čokoládu bez lepku či bez cukru (dia).

 Čokoláda.cz nabízí různé druhy čokoládových výrobků, z nichž snad jedenkaždý se hodí jako dárek. Jak že se to psalo před sto lety na cukrátka? Sladkosti sladkým. To platí bezesporu dodnes, vždyť právě svým nejbližším kupujeme nejčastěji při různých příležitostech bonboniéry, dárkové koše či jiné sladké dobroty. Čokoláda.cz jich nabízí vrchovatě. Už jen pod odkazem s výmluvným názvem Dárková balení najdeme ty nejvhodnější tipy a názvy: Chocolate & Love, Willie’s Kvintet, Rococo „Milk&White“ Bio, najde se i sada v kombinaci s vínem. Ale pojďme dál. S výběrem vám pomohou také další kategorie: Degustační sady, Bonboniéra, Čokoládové pralinky, Čokoládové speciality, Velikonoční dárky, Vánoční dárky, Valentýnské dárky, Dárek k narozeninám, Dárek pro muže, Dárek pro ženu… Nejste-li si jistí, můžete darovat také dárkový poukaz na degustaci čokolády.

Degustační sada Příběh kakaa

Degustační sada Original Beans: Příběh kakaa. Nizozemská čokoládovna se zavázala, že za každou prodanou čokoládu nechá vysadit jeden strom. Za rok byly vysazeny tři miliony stromů.

 Samostatnou kapitolou jsou pak doplňkové produkty. V knize Willie’s Chocolate Bible (Willieho čokoládová bible, v anglickém originále) najdete více než 150 receptů na pokrmy z čokolády, s vlastnoručním podpisem autora Willieho Harcourta-Cooze, zakladatele čokoládovny Willie’s Cacao.

 Sladké království se vám otevírá v Praze hned na dvou místech – v Husově a v Thákurově ulici. Ověřeno osobní návštěvou – velmi ochotný personál, krásně zabalené výrobky a celková velmi příjemná atmosféra jen dokreslují kvalitu, kterou Čokoláda.cz nabízí. Zboží objednané přes internet je ale možné vyexpedovat na téměř sto dalších odběrných míst po celé republice či zaslat poštou přímo k vám domů.

Použité fotografie: www.cokolada.cz

 

Obchod Čokoláda.cz

 Obchod Čokoláda.cz

You might also like

Drobnosti a pozornosti 0 Comments

Darujte radost na druhou, tedy R²

Svetr se sobem a pruhovaná šála – evergreeny, které jistě naše blízké dokonale zahřejí na těle. Co když ale hledáme dárek, který zahřeje také uvnitř, a to rovnou několikanásobně? Dobročinné

Různé 0 Comments

Podzimní deprese? Nemá šanci! Tipy a nápady, jak si drobnostmi zlepšit náladu

 První mrazíky, žloutnoucí tráva, padající listí stromů, deštivé dny a vy sedíce za oknem svého příbytku, smutně koukajíce ven na to nadělení, které s sebou přináší podzimní období. Tatam je krásné,

Drobnosti a pozornosti 0 Comments

Darujte „šálek s vůní dálek“ – a ještě podpořte dobrou věc

Máte doma či ve svém blízkém okolí milovníka kávy? Nejspíš odpovíte ano, protože těch, kdo si vychutnávají s oblibou vůni a chuť čerstvé kávy, je mezi námi opravdu hodně. Někteří

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!