Co si vzít na sebe nebo darovat? Popřemýšlejte o vtipném tričku

Co si vzít na sebe nebo darovat? Popřemýšlejte o vtipném tričku

Tričko Bastard: Free Hugs

Přemýšlíte, co si vzít na sebe? Nejde vám o žádnou přehnanou eleganci, ale spíše jednoduchou módu pro všední dny? Je pro vás důležité, aby oděvy k nošení byly kvalitní, pohodlné, ideálně z přírodních materiálů bez zbytečně velkých přídavků umělin? Chcete, aby dlouho vydržely a navíc byste rádi svým oblečením třeba i trochu pobavili okolí? Máte tu nejlepší příležitost.

Oblečte se do českých vtípků

Skoncujte s nudnými jednobarevnými oděvy, které sice nikoho neurazí, ale zároveň také nikoho nenadchnou. Nebuďte vy ani vaše okolí šedé myši. Vyberte si vtipná trička, která rozsvítí váš den, i když budete mít zrovna špatnou náladu. Vyzkoušejte je a uvidíte, že budou budit příjemnou pozornost. Obsahují totiž vtipné potisky od českých grafiků tištěné sítotiskem. Pokud rád podporuješ pěkné a vtipné české věci, právě tohle je nejlepší způsob jak to dát najevo a spojit příjemné s užitečným. Potisk je provedený osvědčenou technikou sítotisku, takže nemusíš mít obavy, že by se začal loupat nebo se poškodil, jako se to stává u levných triček z vietnamských tržnic. Tady ručíme za kvalitu.

Muži mají rádi černou a červenouTričko Bastard

Nejde ale jenom o trička, nabízíme pánské mikiny, které se také mohou pyšnit nějakým tím vtípkem z české dílny. Když k tomu přičtete i pohodlný materiál, tedy látku o vysoké gramáži, která muže úspěšně ochrání i při nepřízni počasí, kdy neprofouknou, máte výborný kousek oblečení prakticky do každého počasí. Samozřejmostí je kapuce a klokanka. Druhá verze mikin je pro změnu vybavena zipem. A jaké barvy si muži nejvíce oblíbili? Většinou dávají přednost černé a červené.

Za hezké a vtipné oblečení nemusíte dát spoustu peněz, jak vás přesvědčí levná pánská trička. Za málo peněz tak získáte pěkný dárek třeba k narozeninám. Volný střih je zárukou, že se pohodlně nosí a 100 % bavlna je příjemná.

 

 

You might also like

Různé 0 Comments

CEWE FOTOKNIHA: Zalistujte vzpomínkami

Dnešní doba nabízí možnosti zpracování fotografií v opravdu vysoké kvalitě a profesionálním vzhledu. Originálním dárkem může být tzv. fotokniha, moderní verze fotoalba.  Nejspíš máte plný Facebook fotek, možná také uchováváte

Drobnosti a pozornosti 0 Comments

4 x žertovný dárek pro muže

Někdy je vhodná chvíle darovat muži něco odlehčeného a poněkud méně seriózního. Například, podaří-li se oslavenci zorganizovat ryze pánskou jízdu nebo ho čeká rozlučka se svobodou. Máme pro vás čtyři tipy

Drobnosti a pozornosti 0 Comments

Čokoláda.cz – obchůdek k nakousnutí

Čokoláda.cz. Jak prostý název pro obchod, který se specializuje na prodej té nejspíš vůbec nejoblíbenější sladkosti. Ale v jednoduchosti je síla – a čokoláda.cz je víc než jen obyčejný obchod.

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!