Luxusní box na hodinky: Dárek šitý na míru pro hodinkové fajnšmekry

Luxusní box na hodinky: Dárek šitý na míru pro hodinkové fajnšmekry

Dvoupatrový úložný box na hodinky pro náruživé sběratele hodinek

Dvoupatrový úložný box na hodinky pro náruživé sběratele hodinek.

Stejně jako se šperky nejlépe vyjímají v reprezentativní šperkovnici, zaslouží si i náramkové hodinky čestné místo v boxu speciálně pro ně určeném.

Náramkové hodinky slouží tradičně nejen jako praktický ukazatel aktuálního času, ale zejména jako prestižní módní doplněk. V současné době oceňujeme na náramkových hodinkách stále více právě jejich dekorativní funkci. A jak už to s módními doplňky obvykle bývá, pokud jim opravdu propadneme, většinou nezůstaneme jen u jednoho kusu – vždyť pro různé příležitosti jsou vhodné rozličné doplňky, dotažené do nejmenšího detailu. A hodinky by měly za každých okolností perfektně pasovat k vybranému outfitu. Přibývá tedy lidí, kteří mají doma hned celou sbírku svých oblíbených hodinek.

Natahovač hodinek

Natahovač hodinek značky Rothenshild

Náramkové hodinky pohozené náhodně všude možně po bytě jsou obvyklým nešvarem. Jejich majitel má často problém rychle hodinky dohledat ve chvíli, kdy je zrovna potřebuje. Pro vlastníky více exemplářů je pak již takřka nemyslitelné, aby několikery hodinky ležely stěsnané na malém nočním stolku, či snad někde na poličce a prášilo se na ně, nebo se snad volně válely v šuplíku a hrozilo, že se poškodí. Uchovávání v původních krabičkách od různých výrobců není esteticky ideální, protože každá z nich má odlišný vzhled. Milovník hodinek a bezesporu i jakýkoli sběratel cenných náramkových hodinek, které patří mezi opravdové klenoty hodinářského průmyslu, potřebuje mít pro hodinky náležitý úložný prostor.

Německá firma Rothenschild nabízí luxusní boxy na hodinky v různých velikostech, barvách a typech provedení. Na výběr je klasická dřevěná i moderní plastová varianta. Pro největší milovníky hodinek jsou určeny výstavní dvoupatrové boxy na hodinky, či závěsná vitrína na hodinky, díky které se může majitel hodinek svými vybranými kousky náležitě pochlubit. Každému milovníkovi hodinek se samonátahem přijde vhod také kvalitní natahovač hodinek, který je funkční a designově velmi atraktivní alternativou k boxu na hodinky.

 Náš tip:

Hnědý dřevěný box Rothenschild, určený pro desatero náramkových hodinek, je osvědčenou klasikou.

 

hnědý box Rothenschildhnědý box Rothenschild

hnědý box Rothenschild

 

You might also like

Interiér 0 Comments

SMALTUM: Pestrobarevné nádobí s veselými motivy

Smaltované nádobí určitě používala už vaše prababička. Nyní je tu ve zcela nové podobě, která vám kromě užitku v kuchyni přinese i dobrou náladu a pohlazení na duši. Půvabu a odolnosti

Interiér 0 Comments

Moderní vícedílné obrazy: Originální, ručně malované

Unikátní dekorace do domácnosti? Moderní ručně malované obrazy dle vlastní představy Ručně malované obrazy patří bezpochyby k velice populárním oblastem uměleckého zaměření, jsou vyhledávány především pro svoji unikátnost a originalitu.

Dárky pro kutily a rybáře 0 Comments

Miniseriál: Fenomén Leatherman (část I.)

Zrod dokonalého multitoolu pro ještě dokonalejší výsledek vaší práce Společnost Leatherman z amerického Oregonu oslavila v roce 2013 třicet let působení na trhu. Dlouhodobě se specializuje na odborný vývoj a výrobu multifunkčních

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!