Luxusní box na hodinky: Dárek šitý na míru pro hodinkové fajnšmekry

Luxusní box na hodinky: Dárek šitý na míru pro hodinkové fajnšmekry

Dvoupatrový úložný box na hodinky pro náruživé sběratele hodinek

Dvoupatrový úložný box na hodinky pro náruživé sběratele hodinek.

Stejně jako se šperky nejlépe vyjímají v reprezentativní šperkovnici, zaslouží si i náramkové hodinky čestné místo v boxu speciálně pro ně určeném.

Náramkové hodinky slouží tradičně nejen jako praktický ukazatel aktuálního času, ale zejména jako prestižní módní doplněk. V současné době oceňujeme na náramkových hodinkách stále více právě jejich dekorativní funkci. A jak už to s módními doplňky obvykle bývá, pokud jim opravdu propadneme, většinou nezůstaneme jen u jednoho kusu – vždyť pro různé příležitosti jsou vhodné rozličné doplňky, dotažené do nejmenšího detailu. A hodinky by měly za každých okolností perfektně pasovat k vybranému outfitu. Přibývá tedy lidí, kteří mají doma hned celou sbírku svých oblíbených hodinek.

Natahovač hodinek

Natahovač hodinek značky Rothenshild

Náramkové hodinky pohozené náhodně všude možně po bytě jsou obvyklým nešvarem. Jejich majitel má často problém rychle hodinky dohledat ve chvíli, kdy je zrovna potřebuje. Pro vlastníky více exemplářů je pak již takřka nemyslitelné, aby několikery hodinky ležely stěsnané na malém nočním stolku, či snad někde na poličce a prášilo se na ně, nebo se snad volně válely v šuplíku a hrozilo, že se poškodí. Uchovávání v původních krabičkách od různých výrobců není esteticky ideální, protože každá z nich má odlišný vzhled. Milovník hodinek a bezesporu i jakýkoli sběratel cenných náramkových hodinek, které patří mezi opravdové klenoty hodinářského průmyslu, potřebuje mít pro hodinky náležitý úložný prostor.

Německá firma Rothenschild nabízí luxusní boxy na hodinky v různých velikostech, barvách a typech provedení. Na výběr je klasická dřevěná i moderní plastová varianta. Pro největší milovníky hodinek jsou určeny výstavní dvoupatrové boxy na hodinky, či závěsná vitrína na hodinky, díky které se může majitel hodinek svými vybranými kousky náležitě pochlubit. Každému milovníkovi hodinek se samonátahem přijde vhod také kvalitní natahovač hodinek, který je funkční a designově velmi atraktivní alternativou k boxu na hodinky.

 Náš tip:

Hnědý dřevěný box Rothenschild, určený pro desatero náramkových hodinek, je osvědčenou klasikou.

 

hnědý box Rothenschildhnědý box Rothenschild

hnědý box Rothenschild

 

You might also like

Praktické 0 Comments

Isosteel: „Horké zůstane horké a studené zůstane studené“

Špičkové termoprodukty bez kompromisů. Termoska či termohrnek jsou skvělým doplňkem pro aktivní sportovce i příležitostné turisty.

Interiér 0 Comments

Moderní vícedílné obrazy: Originální, ručně malované

Unikátní dekorace do domácnosti? Moderní ručně malované obrazy dle vlastní představy Ručně malované obrazy patří bezpochyby k velice populárním oblastem uměleckého zaměření, jsou vyhledávány především pro svoji unikátnost a originalitu.

Auto-moto 0 Comments

Jaký dárek pro vášnivé ženy za volantem? A zaslouží si ho vůbec?

„Ano, ano, ano! Je to tam! Jsem dobrá!“ Také si pamatujete ta slova plná radosti, která protékala Vašimi myšlenkami a beze vší skromnosti pěla jen samou chválu směrem k Vaší

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!