BB krém: pomocník 2v1

BB krém: pomocník 2v1

BB krém od Manufaktury je unikátní. Špičková kvalita pro vaši pleť, navíc netestovaná na zvířatech.

Hitem současné doby jsou BB krémy. Pod těmito dvěma písmeny se tentokrát neskrývá Brigitte Bardot, ale anglická slůvka blemish balm – „balzám na skvrnky“. BB krémy jsou vlastně univerzálním prostředkem 2v1: jedná se o spojení účinků pečujícího denního pleťového krému a lehkého make-upu. BB krém tedy pleť jednak hydratuje a zvláčňuje, jednak jemně kryje její nedokonalosti. Není tedy třeba s sebou nosit každý z těchto přípravků zvlášť, BB krém zvládne obojí.

Na českém trhu lze najít širokou nabídku tohoto typu krémů. Firma Manufaktura přichází v tomto roce s novinkou, kterou poprvé vstupuje – kromě pečující kosmetiky – také do oblasti kosmetiky dekorativní: BB krém od Manufaktury je prvním rostlinným a na zvířatech netestovaným BB krémem.

Pleti prospěje obsažený mandlový olej, bambucké máslo, panthenol, hydratační výtažky z rebarbory, papáji a ovsa, vitamín E s antioxidačními účinky a rostlinná kyselina hyaluronová pro zpevnění. Krém neobsahuje ropné oleje ani silikony. O kůži pečuje krémová složka, jemně barevně pigmentovaná složka sjednotí vzhled pleti a zakryje její drobné nedostatky. Nekryje tolik jako make-up, ale jeho výhodou zase je, že na tváři netvoří „masku“, kterou známe při nanesení silnější vrstvy klasického make-upu. Dobře se nanáší i odličuje.

BB krém Manufaktura je k dostání ve dvou odstínech – medium light (středně světlý), vhodný především pro dámy se světlejší pletí, a medium dark (středně tmavý) vhodný pro ty z vás, kdo máte přirozeně snědší pleť. Při letním opálení využijeme spíše druhý jmenovaný, světlejší se hodí pro zbytek roku. Oba můžete bez obav používat pro všechny typy pleti. Krém je jemně parfemovaný.

BB krém koupíte ve všech pobočkách Manufaktury (obvykle ve větších městech v obchodních centrech, ale i jinde) či v e-shopu manufaktura.cz za 249 Kč.  

You might also like

Kvalitní termoprádlo z Norska

Norsko je zemí, kde si po většinu roku příliš tepla neužijete. Snad právě proto je zde dlouhá tradice výroby prádla i oděvů chránících před nepřízní počasí. Nejdelší tradicí a kvalitními

Kosmetika a parfémy 0 Comments

NAKED – legendární paletky očních stínů od Urban Decay

Urban Decay. Městská hniloba? Ale ne, význam názvu této americké značky je trochu provokace, stejně jako značka sama. Od prvopočátku se Urban Decay inspiruje městským prostředím, v době svého založení v

Zdraví a krása 0 Comments

Pár střípků z barvité minulosti německého šviháka: Hugo Boss

Věděli jste, že proslulý výrobce oděvů s téměř stoletou tradicí má za sebou krom četných období bezúhonného úspěchu i kontroverzní léta, která by dnes nejraději vymazal z paměti všech? Hugo Boss. Světoznámé

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!