BB krém: pomocník 2v1

BB krém: pomocník 2v1

BB krém od Manufaktury je unikátní. Špičková kvalita pro vaši pleť, navíc netestovaná na zvířatech.

Hitem současné doby jsou BB krémy. Pod těmito dvěma písmeny se tentokrát neskrývá Brigitte Bardot, ale anglická slůvka blemish balm – „balzám na skvrnky“. BB krémy jsou vlastně univerzálním prostředkem 2v1: jedná se o spojení účinků pečujícího denního pleťového krému a lehkého make-upu. BB krém tedy pleť jednak hydratuje a zvláčňuje, jednak jemně kryje její nedokonalosti. Není tedy třeba s sebou nosit každý z těchto přípravků zvlášť, BB krém zvládne obojí.

Na českém trhu lze najít širokou nabídku tohoto typu krémů. Firma Manufaktura přichází v tomto roce s novinkou, kterou poprvé vstupuje – kromě pečující kosmetiky – také do oblasti kosmetiky dekorativní: BB krém od Manufaktury je prvním rostlinným a na zvířatech netestovaným BB krémem.

Pleti prospěje obsažený mandlový olej, bambucké máslo, panthenol, hydratační výtažky z rebarbory, papáji a ovsa, vitamín E s antioxidačními účinky a rostlinná kyselina hyaluronová pro zpevnění. Krém neobsahuje ropné oleje ani silikony. O kůži pečuje krémová složka, jemně barevně pigmentovaná složka sjednotí vzhled pleti a zakryje její drobné nedostatky. Nekryje tolik jako make-up, ale jeho výhodou zase je, že na tváři netvoří „masku“, kterou známe při nanesení silnější vrstvy klasického make-upu. Dobře se nanáší i odličuje.

BB krém Manufaktura je k dostání ve dvou odstínech – medium light (středně světlý), vhodný především pro dámy se světlejší pletí, a medium dark (středně tmavý) vhodný pro ty z vás, kdo máte přirozeně snědší pleť. Při letním opálení využijeme spíše druhý jmenovaný, světlejší se hodí pro zbytek roku. Oba můžete bez obav používat pro všechny typy pleti. Krém je jemně parfemovaný.

BB krém koupíte ve všech pobočkách Manufaktury (obvykle ve větších městech v obchodních centrech, ale i jinde) či v e-shopu manufaktura.cz za 249 Kč.  

You might also like

Zdraví a krása 0 Comments

Rozdělení parfémů na základě obsahu vonných esencí

Vyznat se v nepřeberném množství dostupných parfémů a sehnat ten správný je někdy pořádně tvrdý oříšek. Nutno podotknout, že výrobci to často zákazníkům příliš neusnadňují. Různé vůně mají někdy velmi

Módní doplněk ve stylu anglické smetánky? Luxusní klobouk šitý na míru

Jestliže toužíte věnovat opravdu nevšední a luxusní módní doplněk, pak by mohl být tou pravou volbou klobouk. Například od talentované modistky Jolany Kotábové. Modiství je řemeslo s dlouhou historií. Jeho

Zdraví a krása 0 Comments

Ohraná písnička, která vždy znovu potěší. Luxusní parfém pro muže

Kdysi psali udatní rytířové dámám svého srdce z bojových výprav vroucné dopisy o tom, kterak se nemohou dočkat, až znovu ucítí vůni jejich těla, jež několik týdnů nepoznalo koupel. Dnes jsou standardy

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!