4 x žertovný dárek pro muže

4 x žertovný dárek pro muže

Někdy je vhodná chvíle darovat muži něco odlehčeného a poněkud méně seriózního. Například, podaří-li se oslavenci zorganizovat ryze pánskou jízdu nebo ho čeká rozlučka se svobodou. Máme pro vás čtyři tipy na dárky, které pánům zaručeně vykouzlí úsměv na tváři.

Maskáčová pivní helma

Najít muže, který nemá rád pivo, je poměrně složité. My Češi jsme v jeho pití rekordmany, a tak není divu, že se k němu mohou vztahovat i různé zajímavé předměty. Výborná je třeba maskáčová pivní helma. Ta disponuje hadičkami a úchyty na plechovku o objemu 330 ml. Když máte helmu na hlavě, můžete pohodlně popíjet a budete mít volné ruce třeba na brambůrky a jiné pochutiny. Helmu seženete na webu www.darkyhry.cz.

Skládač triček

Složení triček do komínků je obvykle doménou žen. Výborným dárkem pro muže je skládač triček, který pomůže pohodlně složit tričko doslova předpisově. Překvapit takto ženu určitě stojí za to. K dispozici je tento dárek na www.giftak.cz.

Antistresové prso

Velmi pohotový dárek můžeme najít i v nabídce webu www.hubatacernoska.cz. Jedná se o antistresové prso. Jde o skutečně věrnou imitaci dámského prsu, kterou si může vzít oslavenec do ruky. Její průměr je 7 centimetrů, takže to jistě dokáže. Sehnat se ale dá i v XXL variantě.

Mluvící dálkový ovladač na ženy

Pokud se budete chtít pobavit na účet vaší partnerky, potažmo oslavenec na účet té své, stojí za to zvolit mluvící dálkový ovladač na ženy. Ten nabízí režim “oběd”, příkaz na přinesení piva a dalších 33 funkcí. Sehnat jej lze na www.levnedarecky.cz.

You might also like

Drobnosti a pozornosti 0 Comments

Voňavé umělecké dílko, líbezně mámící všechny smysly. Takový je pardubický perník

Darujte tentokrát místo obvyklé bonboniéry tradiční perník z Pardubic. U zdobeného perníku můžete vybrat motiv přesně podle svých představ. Zdařilé provedení potěší nejen na první pohled. Vůně směsi koření příjemně dráždí

Různé 0 Comments

Den svatého Valentýna tradičně i méně tradičně

Pokud vnímáte svátek sv. Valentýna jako příležitost, jak zažít příjemné okamžiky s tím druhým, ale nejste si zatím jistí vhodným dárkem, následující řádky jsou určeny právě pro vás.  14. února.

Drobnosti a pozornosti 0 Comments

Co si vzít na sebe nebo darovat? Popřemýšlejte o vtipném tričku

Přemýšlíte, co si vzít na sebe? Nejde vám o žádnou přehnanou eleganci, ale spíše jednoduchou módu pro všední dny? Je pro vás důležité, aby oděvy k nošení byly kvalitní, pohodlné,

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!