4 x žertovný dárek pro muže

4 x žertovný dárek pro muže

Někdy je vhodná chvíle darovat muži něco odlehčeného a poněkud méně seriózního. Například, podaří-li se oslavenci zorganizovat ryze pánskou jízdu nebo ho čeká rozlučka se svobodou. Máme pro vás čtyři tipy na dárky, které pánům zaručeně vykouzlí úsměv na tváři.

Maskáčová pivní helma

Najít muže, který nemá rád pivo, je poměrně složité. My Češi jsme v jeho pití rekordmany, a tak není divu, že se k němu mohou vztahovat i různé zajímavé předměty. Výborná je třeba maskáčová pivní helma. Ta disponuje hadičkami a úchyty na plechovku o objemu 330 ml. Když máte helmu na hlavě, můžete pohodlně popíjet a budete mít volné ruce třeba na brambůrky a jiné pochutiny. Helmu seženete na webu www.darkyhry.cz.

Skládač triček

Složení triček do komínků je obvykle doménou žen. Výborným dárkem pro muže je skládač triček, který pomůže pohodlně složit tričko doslova předpisově. Překvapit takto ženu určitě stojí za to. K dispozici je tento dárek na www.giftak.cz.

Antistresové prso

Velmi pohotový dárek můžeme najít i v nabídce webu www.hubatacernoska.cz. Jedná se o antistresové prso. Jde o skutečně věrnou imitaci dámského prsu, kterou si může vzít oslavenec do ruky. Její průměr je 7 centimetrů, takže to jistě dokáže. Sehnat se ale dá i v XXL variantě.

Mluvící dálkový ovladač na ženy

Pokud se budete chtít pobavit na účet vaší partnerky, potažmo oslavenec na účet té své, stojí za to zvolit mluvící dálkový ovladač na ženy. Ten nabízí režim “oběd”, příkaz na přinesení piva a dalších 33 funkcí. Sehnat jej lze na www.levnedarecky.cz.

You might also like

Různé 0 Comments

Darujte radost na druhou, tedy R²

Svetr se sobem a pruhovaná šála – evergreeny, které jistě naše blízké dokonale zahřejí na těle. Co když ale hledáme dárek, který zahřeje také uvnitř, a to rovnou několikanásobně? Dobročinné

Drobnosti a pozornosti 0 Comments

Báječná kytice do každé světnice…i bez Erbena

Kytice květin patří bezesporu mezi nejklasičtější prezenty určené většinou pro ženy. Češi však v darování květin stále dost bídně pokulhávají. Květiny jsou u nás vnímány jako vhodný dárek k narozeninám, svátku, při

Drobnosti a pozornosti 0 Comments

Zvednout kotvy, vyplouváme! Aneb tipy na dárky s námořnickou tématikou

Také vás vždy fascinoval pohled na nekončící modrou plochu plnou třpytivých vlnek? Rádi jste se zaposlouchávali do onoho uklidňujícího šumění a občasného žblunknutí? Možná jste měli příležitost vidět mořskou hladinu

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!