4 x žertovný dárek pro muže

4 x žertovný dárek pro muže

Někdy je vhodná chvíle darovat muži něco odlehčeného a poněkud méně seriózního. Například, podaří-li se oslavenci zorganizovat ryze pánskou jízdu nebo ho čeká rozlučka se svobodou. Máme pro vás čtyři tipy na dárky, které pánům zaručeně vykouzlí úsměv na tváři.

Maskáčová pivní helma

Najít muže, který nemá rád pivo, je poměrně složité. My Češi jsme v jeho pití rekordmany, a tak není divu, že se k němu mohou vztahovat i různé zajímavé předměty. Výborná je třeba maskáčová pivní helma. Ta disponuje hadičkami a úchyty na plechovku o objemu 330 ml. Když máte helmu na hlavě, můžete pohodlně popíjet a budete mít volné ruce třeba na brambůrky a jiné pochutiny. Helmu seženete na webu www.darkyhry.cz.

Skládač triček

Složení triček do komínků je obvykle doménou žen. Výborným dárkem pro muže je skládač triček, který pomůže pohodlně složit tričko doslova předpisově. Překvapit takto ženu určitě stojí za to. K dispozici je tento dárek na www.giftak.cz.

Antistresové prso

Velmi pohotový dárek můžeme najít i v nabídce webu www.hubatacernoska.cz. Jedná se o antistresové prso. Jde o skutečně věrnou imitaci dámského prsu, kterou si může vzít oslavenec do ruky. Její průměr je 7 centimetrů, takže to jistě dokáže. Sehnat se ale dá i v XXL variantě.

Mluvící dálkový ovladač na ženy

Pokud se budete chtít pobavit na účet vaší partnerky, potažmo oslavenec na účet té své, stojí za to zvolit mluvící dálkový ovladač na ženy. Ten nabízí režim “oběd”, příkaz na přinesení piva a dalších 33 funkcí. Sehnat jej lze na www.levnedarecky.cz.

You might also like

Drobnosti a pozornosti 0 Comments

Vtipné dárky zasahují: A nuda nemá šanci!!

Výběr dárku bývá často zapeklitou záležitostí. Zkuste to tentokrát nebrat tolik vážně. Věnujte takový dárek, který dotyčného rozptýlí a zvedne mu náladu. Zejména v situacích, kdy to nejvíce potřebuje. V našem

Různé 0 Comments

Do školy zvesela a bezpečně. Dárky nejen pro prvňáky

Nabídka obchodních řetězců připomíná blížící se začátek nového školního roku. Velká část prázdnin je už zkrátka za námi. Pokud máte doma natěšeného prvňáčka, jistě ho potěšíte praktickým dárkem v podobě školního

Drobnosti a pozornosti 0 Comments

Z cesty! Nejdivnější dárky století přicházejí…

Milujeme nakupování, dostávání i samotné darování dárků. Ten opojný pocit, když si milovaný člověk rozbaluje drobnost, kterou jsme mu s vypětím všech sil sháněli a teď se trochu bojíme, jestli se

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!